Активісти порахували, скільки Бондаренко заробив торік

20 грудня 2017, 08:24

Якщо Україні потрібні мери, які ведуть боротьбу з корупцією й розвивають міста, то вони й чиновники апарату повинні мати вищі доходи, ніж зарплата прибиральниці. Ті, хто вже змінив популістський підхід, твердять: мерія отримала якісно новий кадровий склад, пише "Прочерк" з посиланням на УП.

Премії до зарплати мера встановлює депутатський корпус. Якщо не відголосують премії – мер житиме на голий оклад. Якщо депутати надумають вижити мера, який веде боротьбу з корупційними схемами, – посадять на мінімалку.

Громадський рух ЧЕСНО вирішив вивчити та порівняти зарплати топ-менеджерів-управлінців міст в Україні та за кордоном. Для цього зарплати мерів співставили із середніми зарплатами в регіоні.

Для порівняння: за кордоном мери як управлінці, які визначають стратегію розвитку міста і відповідають за господарські процеси в громаді, отримують зарплатню, як правило, суттєво вищу, ніж середня зарплатня в місті.

Нагадаємо, що п’ять років Україна шукає на виборах близько 160 тисяч волонтерів, які мають стати депутатами і безкоштовно працювати на громади. За кордоном за роботу депутатів передбачена або заробітна платня, або компенсація.

Коментарі

Вгору