Скандальною “Маздою” Карася зацікавилася прокуратура

17 жовтня 2018, 16:49

Скандальною "Маздою" Карася зацікавилася прокуратура

У п'ятницю, 12 жовтня, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про факт можливого зловживання службовим становищем посадовою особою комунального підприємства теплових мереж "Черкаситеплокомуненерго" при укладенні договору щодо оренди транспортного засобу марки Mazda СХ-5.

Під час вивчення матеріалів було встановлено, що комунальним підприємством теплових мереж "Черкаситеплокомуненерго"  в системі публічних закупівель "Prozorro" розміщено звіт щодо договору оренди транспортного засобу марки Mazda СХ-5 з водієм строком на 1 рік, укладеного з приватним підприємством міста Черкаси. Згідно з умовами вказаного договору за такі послуги зазначене комунальне підприємство до кінця 2018 року зобов'язане сплатити 399,9 тис. грн, що відповідає вартості нового автомобіля.

На цей час досудове розслідування триває, слідчим і процесуальним керівником вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного та неупередженого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору