«Швидкі побачення» допомогли черкаським юнакам та дівчатам знайти одне одного

20 листопада 2017, 12:59

«Швидкі побачення», що відбулися минулої п’ятниці, виявилися дуже ефективними. З 26 юнаків та дівчат, що взяли участь у цьому заході, організованому Палацом молоді, утворилося дві пари. Але це – тільки «офіційна» статистика. В реальності справи ще кращі.

Я прийшла, тому що нещодавно розлучилася з хлопцем, на душі важко, хочеться розвіятися. Це, сподіваюся, буде такою собі терапією від нещасного кохання, – говорить одна з дівчат в очікуванні початку.

– А мені просто цікаво, – додає її подружка.

Обидві – геть юні студентки. Поруч дівчина дещо старша.

– Я працюю по 12 годин на добу. Познайомитись з кимось фізично немає часу. Ось сподіваюсь на щасливу зустріч тут, – говорить вона.

Хлопці мріють про те саме.

– Цікаво ж познайомитись з кимось новим. Можна й на вулиці, а можна тут. Треба використовувати кожен шанс, що дає тобі доля, – формулює спільну думку один з них.

Всі – дуже різні. Дівчата – в романтичних сукнях і демократичних джинсах, хлопці – хто в спортивному одязі, а хто – з краваткою або навіть метеликом.

До участі в побаченнях набралося достатньо охочих. Спочатку, як розповів директор Палацу молоді Нодарі Росопідзе, планувалося 12 пар. Але згодом, як часто буває у подібних заходах: хтось зареєструвався, та не з’явився, а хтось прийшов без усілякої реєстрації, з розрахунком на щасливий випадок і вгадав: втрапив на вільне місце. Зрештою навіть довелося ставити додатковий стіл, адже охочих було більше.

– Нічого, тринадцять – це щасливе число, – оптимістично вирішила ведуча і оголосила початок.

Притишене освітлення, свічки на столах, романтична музика (причому «жива»: відповідний настрій учасникам створював своєю грою на гітарі Юрій Білан) – чудова атмосфера для початку нових стосунків.

Хлопці за командою ведучої сідають за столики, а через три хвилини спілкування – встають і пересідають за наступний. Так протягом години усі встигли перезнайомитися. Далі – коротка перерва і ще одне коло: усе так само, але тільки одна хвилина спілкування. Кожен учасник мав поставити відмітку в анкеті, хто з тринадцяти йому сподобався найбільше. Не таке вже й просте завдання, як видавалося на перший погляд.

– Дівчата просто мерехтять перед очима, імен запам’ятати не встиг жодного, чесно, – зізнається в перерві один з юнаків. (До речі, саме тому і вигадане друге коло – уточнити деталі і впевнитися у своєму виборі).

Після обох кіл ведучі швидко проаналізували дані цих анкет і – співпали симпатії одразу двох пар.

Щоправда, це не можна вважати остаточним результатом. Бо коли все, здавалося б, скінчилося, і щасливчики отримали в подарунок повітряні кульки і шоколадки, юнаки й дівчата продовжували обмінюватись номерами телефонів у фойє Палацу, та й додому дехто пішов разом, незважаючи на «офіційний результат». А значить, мети досягнуто: для когось ця осінь стане теплішою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору