До суду скеровано обвинувальний акт щодо директора одного з комунальних підприємств Умані

20 листопада 2017, 13:00

Сьогодні, 20.11.2017 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з комунальних підприємств міста Умані, за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений організував схему  поборів та одержання  неправомірних вигод  від суб’єкта господарювання за сприяння у прийнятті  і позитивному розгляді пакету документів, сприянні у безперешкодному наданні дозволів на розміщення трьох елементів вуличної торгівлі під час паломництва хасидів та святкування іудейського Нового Року «Рош Ха-Шана», та при цьому вимагав  неправомірну вигоду в розмірі 15 тис. грн.

Нагадаємо, зазначеного посадовця у вересні поточного року викрито «на гарячому» під час одержання  від фізичної особи-підприємця першої частини неправомірної вигоди в розмірі 200 доларів США.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією прокуратури міста Умань

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору