Шполянські медики отримали дорогоцінний подарунок

22 грудня 2017, 16:34

19 грудня, в місті Черкаси біля стін закладу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради шполянські медпрацівники та представники міської і районної влади отримали дороговартісний реанімобіль для обслуговування населення Шполянщини.

На початку грудня депутатський корпус міської ради підтримав ініціативу Черкаської обласної державної адміністрації шляхом співфінансування придбати спеціалізований автомобіль класу «В» для комунальної установи

«Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради». Автомобіль базуватиметься безпосередньо у Шполянському відділенні швидкої допомоги.

Коштує спеціалізована техніка близько 2,5 млн. грн. З цієї суми передано субвенцію з міського бюджету у сумі 300 тис. грн., з районного — 750 тис. грн., решта — з обласного. Також, цій добрій справі посприяли й постійні соціальні партнери Шполянської громади - Група компаній «ЛНЗ», які внесли до загальної вартості автомобіля  80 тис. грн. спонсорської допомоги.

На вручення сучасного реанімобіля швидкої допомоги завітав й заступник міського голови Віталій Плетінь.

- Приємно отримувати такі подарунки, Реанімобіль укомплектовано сучасним медичним начинням і цей чотирьохколісний помічник допоможе лікарям врятувати не одне людське життя мешканців Шполянщини, - зазначив у підсумку заступник міського голови.

За повідомленням Шполянської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору