Депутати припинили повноваження заступника голови облради

22 грудня 2017, 17:05

На сьогоднішню сесію Черкаської облради було винесено питання про дострокове припинення повноважень заступника голови Черкаської облради Вадима Гайовича. На цю посаду депутати обирали його рік тому і за цей час не побачили його роботи.

Голосування за припинення повноважень Гайовича здійснювалося у таємному режимі.

-Нехай не ображається Гайович, але на цій посаді повинна бути професійна людина, яка пройшла якийсь життєвий шлях, - зауважив депутат Олександр Рибченко. -  Керівник церковного хочу - це не зовсім правильно для такої посади.

Також Рибченко зазначив, що за рік перебування Гайовича на посаді депутати не побачили його суттєвої роботи.

Проти Вадима Гайовича був налаштований також і голова облради Олександр Вельбівець. Він сказав, що не знає, чим його заступник займається на роботі

- Я підтримую позицію депутатів щодо припинення повноважень заступника. У мене є і свої аргументи, по яких я підтримуватиму проект рішення. Робота в раді передбачає несення служби в органах місцевого самоврядування, передбачає виконання доручень голови облради та раціональне використання майна та ресурсів облради, - сказав Вельбівець, додаючи, що Гайович цього не дотримувався.

- У Вадима  Гайовича було тільки три відрядження,  із них одне - закордон.  Відрядження повинні бути аргументовані розпорядженнями. Але, де і чим займався заступник, я не знаю і знайти його на робочому місці також було проблемою. Також до мене зверталися керівники органів місцевого самоврядування  з приводу використання Гайовичем службового становища під час проведення виборів до ОТГ, - сказав Олександр Вельбівець.

Він додав, що зробити дисциплінарне стягнення до свого заступника не мав права, бо це повноваження депутатів.

На захист Гайовича виступила депутат Валентина Коваленко.

- Депутати сказали, що в роботі Гайовича не спостерігається його відповідального ставлення до доручень за гуманітарним напрямком роботи. І через це накопичилося чимало проблем. Але наріжним каменем була відсутність після призначення Гайовича співпраці між ним та головою облради. Голова не окреслював йому завдань. Я не голосувала за призначення Гайовича і не голосуватиму за звільнення, - сказала Валентина Коваленко.

Перед депутатами також виступив і сам Вадим Гайович. Він сказав, що в разі якщо потрібно, то готовий прозвітувати про свою роботу за рік.

Далі депутати перейшли до режиму таємного голосування. Було видано 53 бюлетені.

"За" припинення повноважень Вадима Гайовича проголосувало 44 депутати. Не підтримало лише 9 обранців.

 

Вгору