Школяр з Черкащини потрапив до унікального проекту «Фонду Кличко»

26 серпня 2019, 08:00

Школяр з Черкащини потрапив до унікального проекту «Фонду Кличко»

Випускник дев’ятого класу Дмитрушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валентин Радченко потрапив до унікального літнього освітнього проекту «Школа успіху», який з 2011 року проводить в Україні благодійна організація Klitschko Foundation («Фонд Кличко»), інформує «04744.info».

«Ми віримо, що успіху досягають лише ті, хто відкрив свій творчий потенціал і наполегливо працює над собою та його розвитком. «Школа успіху» покликана розкрити всю багатогранність талантів її учасників, дати практичні навички для реалізації їхнього потенціалу та досягнення мети», ― зазначили в Klitschko Foundation.

Школяр з Черкащини потрапив до унікального проекту «Фонду Кличко»

Відбір на цьогорічну «Школу успіху» розпочався ще у лютому. Заявки на участь у проекті подало 2022 дитини віком 14-15 років. Претендентам потрібно було заповнити анкету та зняти короткий відеоролик про себе. На кращих чекала телефонна співбесіда. У результаті було відібрано 50 хлопців та 50 дівчат.

«Знайшовши своє ім’я в списку фіналістів, я не міг повірити, емоції переповнювали. Але не все так просто, адже мені дали додаткові завдання ― прочитати книгу, переглянути фільм, написати есе, зняти відеоролик, відповісти на запитання. Не всі учасники змогли пройти цей важкий шлях до проекту, але на зміну їм приходили інші», ― зазначив Валентин Радченко.

Школяр з Черкащини потрапив до унікального проекту «Фонду Кличко»

«Школа успіху» для 50 відібраних хлопців проходила 14-24 липня у конгрес-готелі «Пуща» у Києві. Впродовж 10 днів діти відвідували захоплюючі екскурсії (Інноваційний Термінал Нова Пошта, Національний музей «Чорнобиль», IT – містечко Unit Citi та інші), цікаві лекції від відомих постатей (Володимир Кличко, Еліна Світоліна, генеральний директор видавництва «Ранок», підприємці малого та великого бізнесу, власники проектів та колишні учасники «Школи Успіху»). Крім того, школярі працювали в командах, обговорюючи побачене та почуте.

«Учасники «Школи успіху» ― це майбутні лідери та успішні особистості, які ефективно застосовуватимуть знання та навички, отримані під час захоплюючих пригод у літній школі», ― зазначили в Klitschko Foundation.

Школяр з Черкащини потрапив до унікального проекту «Фонду Кличко»

Після завершення навчання у Києві учасники проекту отримали нове завдання ― організувати локальну «Школу Успіху» у своєму місті чи селі.

«З 29 по 30 жовтня в Дмитрушківській загальноосвітній школі відбудеться Локальна «Школа Успіху» в Дмитрушківській ОТГ. Учасниками можуть стати підлітки віком 13-17 років, їм необхідно просто заповнити анкету», ― повідомив Валентин Радченко.

Анкета доступна за  посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrk6rirZjOHXJ9w7y0_YbqhGykPgZ2ay2IPUdopVdDqKKLtw/viewform

Коментарі

Вгору