Ще один медик із Жашкова відбувся штрафом за спробу допомогти ухилитися від мобілізації

06 березня 2024, 10:36

У Жашкові винесли вирок працівнику місцевої лікарні, який намагався допомогти військовозобов'язаному ухилитися від мобілізації. Чоловік був посередником між "клієнтом" та лікарем.

Обвинувачений працював на посаді медичної сестри КНП «Жашківська багатопрофільна лікарня Жашківської міської ради». 31 травня минулого року до сімейного лікаря звернувся військовозобов'язаний із питанням можливості визнати його непридатним через проблеми із зором. Обвинувачений викликався бути посередником та пояснив, як краще підробити документи. Проте виявилося, що призначити групу інвалідності неможливо, але була змога визнати пацієнта обмежено придатним. За таку "послугу" зловмисник попросив 3200 гривень.

Жашківський районний суд визнав медика-посередника винним та призначив йому покарання у вигляді 34 тисяч гривень штрафу. Також йому заборонено займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій строком на 1 рік 1 місяць.

Нагадаємо, у Жашкові винесли вирок лікарю, який допомагав військовозобов'язаному уникнути мобілізації. За "послугу" встановлення інвалідності він попросив 3 тисячі доларів. Суд визнав його винним у злочині та призначив покарання у вигляді 17 тисяч гривень штрафу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Oksana :

Да это ерунда по сравнению с тем, что другие врачи предлагают. Есть даже услуга “отрубим вам палец” или “удалим какой-нибудь орган”, чтобы получить инвалидность! Вот какие предприимчивые медики бывают. Зарабатывают жутким образом на нежелании людей отправляться на фронт.

Вгору