SaveФОП: під Черкаською ОДА мітингують підприємці (фото, відео)

10 листопада 2020, 11:15

ФОПи Черкащини влаштували акцію протесту під стінами обласної держадміністрації сьогодні, 10 листопада. Далі обіцяють їхати до столиці. 

Підприємці вимагають скасувати Закони 128-IX та 129-IX, які за їх словами “вбивають” малий бізнес, та ухвалити законопроєкти №3853-1 (2) та 3993, які спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Голова профспілки підприємців Черкас Ольга Ракова говорить, що ФОПи почали протестувати проти Законів 128-IX та 129-IX ще з серпня минулого року, коли вони були на стадії розгляду. Проте ці Закони все ж прийняли, а з 1 січня 2021 року вони вступають в дію.

- З 1 січня всі малі підприємці зобов'язані встановити касові апарати. Але ніхто до цього не готовий, а процес встановлення РРО довгий та дорогий: ціна одного касового апарату починається від 4,5 тис грн, його ще потрібно запрограмувати та навчити персонал ним користуватися. Малий бізнес до цього не готовий, частина підприємців закриється та збільшиться кількість безробітних, - розповідає Ольга Ракова.

На мітинг приїхали і підприємці з інших міст Черкаської області: Сміли, Канева, Кам’янки тощо. 

- Зібралися спочатку в Черкасах, аби нас почула місцева влада. Далі їхатимемо до Києва. Будемо мітингувати і проти “карантину вихідного дня”, адже у багатьох малих підприємців основний дохід якраз на вихідних, - розповідає підприємиця Світлана

До столиці планують з'їхатися підприємці з усіх міст України, деякі навіть готові жити в наметах.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук вийшов до мітингувальників та поспілкувався з ними. Також він пообіцяв передати їхні скарги та вимоги особисто Президентові України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору