Рецидивіст із Черкащини постане перед судом

27 липня 2020, 13:59

32-річний черкащанин, який раніше неодноразово вчиняв умисні злочини проти власності, маючи не зняті та не погашені судимості за їх вчинення наприкінці вересня 2019 року в центрі міста Жашкова, викрав мобільний телефон та зник з місця події,  чим заподіяв потерпілій майнову шкоду в розмірі близько 2 тис грн.

На цьому злочинна поведінка рецидивіста не зупинилась. Вже через пів року, у квітні 2020 року, він, проник у середину дому, звідки таємно викрав зварювальний апарат та велосипед «АЇСТ», що належать потерпілому, чим спричинив йому майнову шкоду в розмірі майже 3 тис грн.. Після цього вказаний громадянин з місця події зник.

Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно, за ознаками злочинів передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 185 КК України.

Зазначимо,злочин, передбачений ч. 2 ст. 185 КК України, карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Водночас вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

За інформацією пресслужби Уманської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору