Екс-міліціонера з Черкащини звинувачують у жорстокому поводженні з тваринами (фото)

27 липня 2020, 14:30

фото тематичне

В’ячеслав Козоріз із села Родниківка на Уманщині звинувачує свого сусіда у полюванні на тварин. Той нібито безпричинно стріляє у собак та котів. Минулої суботи ж написав на нього заяву про стрільбу з двору, під час якої ледь не постраждав його син та випадковий перехожий з дитиною.

- У суботу мій син ішов на нічну зміну, - каже В’ячеслав.  – Коли проходив повз паркан сусіда, почув якийсь хлопок і як у повітрі свиснула куля. В кількох метрах від нього йшов чоловік з дитиною у візку. Бачив, як стрілок з пневматичною рушницею ховався за кущем. Пізніше намагалися найти ту кулю, але не змогли. Ми викликали поліцію й написали заяву.

Скандал між чоловіками розгорівся весною цього року. На території родини Козоріза розстріляли кота. Справа дійшла до суду, але її розгляд затягнувся.

- Син з невісткою волонтери. Тягнуть додому бездомних тварин й лікують, - продовжує Козоріз.  – І от весною Шевчук підстрелює мою кицьку. Лежала на сонці грілася. В цій справі є 2 свідки. Вже навіть було ознайомче засідання в суді. Але суддя відправила матеріали на доопрацювання в прокуратуру. Донька цього стрілка має серед працівників суду родичів. Здогадуюся, вони й можуть робити все, аби затягнути справу.

Сусід Козорізів займається мисливством. Колись працював у міліції.

-  Колись він був міліціонером, - стверджує В’ячеслав. – Зараз він мисливець. В нас тут є ставок, куди він ходить із рушницею. З ним марно про щось розмовляти. Коли він підстрелив кицьку, я пробував поговорити. Сказав: «Стріляв і стрілятиму». Якось він своїм іншим сусідам стріляв у кота. Це все відбулося на їхніх очах. Тварину ледь врятували. Нещодавно уманські ветеринари лікували собаку. В нього були прострелені кістки та внутрішні органи. Свідків немає. Але слід крові йшов від його двору.

Чоловік, якому закидають знущання над тваринами, на телефонні дзвінки не відповідає. Його ж донька всі звинувачення  відкидає.

- Щодо звинувачень з приводу стрільби по вулиці: батька тоді навіть вдома не було, - переконує Оксана Гедзюк. – Приїжджала поліція й казала, що його в цьому звинувачують. В нього є мисливська рушниця. Але просто так він з неї не стріляє. Дотримується закону, як і кожна нормальна людина. В них цей конфлікт давно через тварину. Тепер вони хочуть покарати батька за будь-яку ціну. Колись їхній кіт повадився на територію батька. Тримає різну живність. То хіба він не має права його нагнати? Випадково попав у того кота. Тварина вижила. Після цього вони постійно сваряться. А борці за тварин підтримують Козорізів, не знаючи ситуації.

У поліції про сусідські війни знають. Кримінальної справи поки не відкривали. Спершу мають провести розслідування .

Підготував Сергій Радченко

Поділитись

Коментарі

Гость :

Так может окошки ему немного испортить?

Вгору