Притягнуто до адміністративної відповідальності колишнього посадовця Управління міграційної служби

08 грудня 2017, 12:20

Черкаською місцевою прокуратурою спільно з УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України ініційовано питання про притягнення до адміністративної відповідальності  колишнього головного спеціаліста із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області.

Так, колишній посадовець відповідно до пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», достовірно знаючи про зобов’язання подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування перед звільненням, несвоєчасно подав декларацію без поважних причин.

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси колишнього посадовця Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 850 грн.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору