До блокування Будинку правосуддя у Черкасах долучилися сміляни

08 грудня 2017, 12:15

Фото "Про все".

До блокування Будинку правосуддя в Черкасах долучилися жителі міста Сміла. Вони чекають розгляду апеляційної скарги прокуратури стосовно зміни запобіжного заходу одному із засновників ТОВ "СмілаЕнергоінвест" Андрію Карпенку.

Як зазначив в коментарі "Про все" член виконкому Смілянської міськради Віктор Овчаренко, наразі під Будинком правосуддя перебуває близько 50 смілянських активістів, які готові стояти, допоки не буде прийняте рішення про тримання під вартою Карпенка.

- Зараз нас тут більше 50 активістів. Інша частина залишилася у самій Смілі, оскільки вони вимушені захищати 20 котелень, - зазначив Віктор Овчаренко. - Адже сьогодні представники Обленерго приїхали з метою відключення цих котелень від газопостачання.

Також він дорікнув смілянам за громадську апатію, адже, якщо серед зими цілий райцентр залишається без тепла, то, наголошує Віктор Овчаренко, під судом мали б бути тисячі смілян.

Він також додав, що активісти ще не обговорювали свої дії на той випадок, коли апеляційний суд залишить попереднє рішення по Карпенку без змін.

- Але ми сповідаємося, що суд все таки прийме правильне рішення, - завважив Віктор Овчаренко.

Нагадаємо, активісти всю ніч блокували Придніпровський суд Черкас. Вони вимагають відводу судді, який відпустив на поруки Карпенка та визнати  його рішення незаконним, оскільки  воно так і не було оголошено у залі суду. На думку активістів, суд обрав надто м'який запобіжний захід для підозрюваного, і вимагають, щоб  його ув'язнили на 2 місяці на період слідства.

 

Вгору