Прокуратура виявила порушення при виїзді засуджених за межі України

22 березня 2017, 11:15

Органами прокуратури Черкаської області проведено перевірки з питань додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства України при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та здійсненні контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань.

Незважаючи на законодавчі вимоги, передбачені Кримінально-виконавчим кодексом України, прокуратурою встановлено непоодинокі випадки виїзду засуджених за межі України без дозволу територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (на сьогодні - територіальні підрозділи з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації).

За наслідками перевірок стосовно вказаних вище осіб внесено відомості до  Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого передбаченого ч. 1 ст. 389 (ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України.

Крім того, з метою усунення порушень, виявлених у діяльності територіальних підрозділів з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, прокуратурою внесено акт прокурорського реагування, який на цей час перебуває на розгляді.

Робота на вказаному напрямі триває.

 За повідомленням  прес-служби прокуратури Черкаської області.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору