Правоохоронці продовжують перевіряти АЗС на Черкащині. Шукають нелегальні

10 січня 2020, 09:35

З 28 грудня 2019 року до 6 січня цього року вже провели 18 перевірок і склали 8 протоколів про адмінпорушення за статтею 164 Кодексу України (порушення порядку провадження господарської діяльності), - повідомляють в Черкаській ОДА.

На Черкащині продовжують заходи з протидії роботі нелегальним автозаправним станціям. До процесу перевірок нелегальних АЗС залучені фахівці ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Черкаській області під координацією Прокуратури Черкаської області, Управління Служби Безпеки України в Черкаській області та інші. Втім сьогодні область показує не кращі результати, порівняно з іншими областями.

– Протидія нелегальним автозаправним станціям – одне з основних завдань, над яким працює Уряд, – каже Юрій Безщасний. – Цю тему також обговорювали представники українських мереж АЗС на нараді з Президентом України Володимиром Зеленським. Таку роботу проводять в усіх областях України. Наразі Черкащина показує посередні показники щодо координації зусиль усіх залучених сторін. Від кожного структурного підрозділу очікуємо звітів щодня. Досліджуємо досвід інших областей у цьому напрямку. Як і інші, маємо питання до місць зберігання вилученого пального та обладнання.

Коментарі

Вгору