На Черкащині правоохоронці та податківці зупинили діяльність незаконних АЗС (фото)

07 січня 2020, 12:35

Як повідомляють в ГУ ДПС у Черкаській області, за розпорядженням очільника Черкаської ОДА, спільно з працівниками Державної фіскальної служби та правоохоронцями протягом останнього тижня було перевірено близько двох десятків заправок на території області. Під час перевірки були виявленні численні порушення, а за окремими фактами навіть були відкриті кримінальні провадження.

Черкаські податківці інформують, що у період з 28 грудня 2019 року по 06 січня 2020-го року вже проведено 18 перевірок суб’єктів господарювання за місцем провадження АЗС/АЗГП, за результатами яких:

  • встановлено факти реалізації пального без ліцензії та накладено штрафних санкцій у розмірі 250 тисяч гривень
  • демонтовано 5 АЗС/АГЗС, на яких проводилась господарська діяльність без  відповідних дозвільних документів, отримання яких передбачено чинним законодавством;
  • складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності);
  • вилучено з незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів (дизельне паливо, бензин, скраплений газ) понад 167 тонн та обладнання  орієнтовною вартістю 3,9 мільйонів гривень.

У рамках відповідних кримінальних проваджень проведено ряд невідкладних слідчих дій по документуванню протиправної господарської діяльності АЗС/АЗГП.

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та визнання його речовими доказами у кримінальному провадженні.

Коментарі

Вгору