Понад $1000 на місяць: Порошенко доручив підняти доплати військовим «на передовій»

09 травня 2019, 09:30

Фото: з мережі

Чинний глава держави дав доручення міністру оборони ще на 5 тис. грн підняти доплати військовим за перебування на першій лінії оборони. 

Чинний президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку збільшити доплати військовим на першій лінії оборони в зоні проведення операції Об’єднаних сил ще на 5 тисяч гривень, після цього бійці «на передовій» загалом отримуватимуть понад 1 тисячу доларів США на місяць, інформує "УНІАН".

Про це Порошенко повідомив під час виступу з нагоди дня піхоти в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі, який транслювали українські телеканали.

«Я прийняв рішення, що ми робимо подальше збільшення доплат грошового утримання бійцям підрозділів, які перебувають на першій лінії операції Об’єднаних сил», - заявив він.

За словами Порошенка, доплати військовослужбовцям, які перебувають на першій лінії оборони, збільшено до 17 тисяч гривень.

«Що буде загалом - мінімум 10,3-10,4 тис. грн, це грошове забезпечення, 12 тис. грн доплати, які є зараз,і плюс 5 тис. грн – це 17 тисяч гривень доплати, і виходимо на суму, яка перевищує 27 тисяч гривень на кожного військовослужбовця», - підкреслив він.

«Як ми і наголошували, український воїн на першій лінії буде отримувати майже тисячу гривень на день і понад тисячу доларів на місяць», - додав Порошенко.

Пізніше, він зауважив, що доплати військовослужбовцям за перебування на другій лінії оборони в районі проведення операції Об’єднаних сил буде збільшено на тисячу гривень. Проте чинний глава держави не уточнив, з якого часу має відбутись підвищення відповідних доплат.

Коментарі

черкащанин сказав:

лучше б пенсионерам поднял

Вгору