Поліція викрила організацію, що займалася збутом державного пороху на території Черкаської області (відео)

16 липня 2020, 18:01

Впродовж останніх восьми місяців учасники угрупування збули більш ніж чотири тони вибухівки та отримали майже чотири мільйони незаконного прибутку.

Нелегали діяли на території восьми областей. Поліція та працівники прокуратури провели п’ятдесят обшуків на території Львівського, Сумського, Полтавського, Дніпропетровського Черкаського, Донецького, Київського та Херсонського регіонів. До проведення операції залучили понад 500 правоохоронців. 

Поліція викрила організацію, що займалася збутом казенного пороху

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад пів тони вибухових речовин, зброю, боєприпаси та устаткування для їх виготовлення. Також вилучили гроші та документи, за допомогою яких зловмисники легалізовували списання вибухових речовин на державних підприємствах.

Поліція викрила організацію, що займалася збутом казенного пороху

Учасникам злочинної групи готують вручення повідомлень про підозру за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, вчинене групою осіб відповідно до ч. 3, ст. 28, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо обрання зловмисникам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

За інформацією із пресслужби ГУНП в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору