Поліція оприлюднила відео наїзду на 10-річного хлопчика в Черкасах (відео)

16 грудня 2020, 15:23

фото тематичне

Сьогодні на перехресті вулиць Михайла Грушевського та Гоголя сталася ДТП за участі автомобіля Skoda Fabia та пішохода.

Нагадаємо, в автопригоді постраждав 10-річний хлопчик. Його доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні з важкою черепно-мозковою травмою та забоєм головного мозку.

На момент приїзду медиків та дорогою до лікарні дитина так і не прийшла до свідомості.

Патрульні викликали слідчого у справах ДТП з постраждалими, який надалі встановлює всі обставини події.Поділитись

Коментарі

тоня :

водій просто збив…хлопчик перебіг більшу половину переходу

Людмила :

Та перед “зеброю” гальмувати треба. І баньки свої відкрити, бо дитина на узбіччі стояла. Чи на мобільний дивився?! Якби у Європі отак дитину збив, то все життя б без штанів ходив, бо компенсації за таке дуже великі.

A :

Ск**ина- обьезжал на пешеходном переходе. Пожизненно пусть платит теперь, после отсидки года три. Светофоры поставить на каждом перекрестке, на каждом!!! Может за лет пять научиться в Чухасах водить машины тогда. Обезьяны дикие.

Людмила :

Скільки ви вже будете цих убивців на зебрі терпіти, цих д*біл*в безмозглих, якби це мій онук був, я б цю ско*ину сама на зебрі переїхала. І мені нічого б не було, бо все безнаказано. Чи ви вже геть людські якості утратили? Та вийди ти, садист , на ” зебрі” постій там 10 хвилин, а потім сідай на свою машину. А хто таким деб*лам посвідчення водія видає?!

Ж :

Класична ведмежа послуга від ввічливого водія.

11 :

Какая ведмежа послуга, вы в своем уме? По вашей логике, лучше на переходах машинам не останавливаться?

Босс :

Це не ведмежа послуга, а виконання правил дорожнього руху. Але знаючи, що наші водії і гадки не мають , що є такі правила, бо купують, в більшості, права, то я практично не користуюсь такими вічливими зупинками водіїв з першої полоси.

Вгору