Після ротації із зони проведення АТО повернулись співробітники податкової міліції

21 червня 2017, 22:20

У Головному управлінні ДФС у Черкаській області урочисто зустріли працівників-колег, що повернулись із зони Антитерористичної операції. Перебуваючи у підпорядкуванні підрозділу податкової міліції «Фантом» у  Донецькій та Луганській областях, старший лейтенант податкової міліції Сергій Мельник та старший лейтенант податкової міліції Руслан Крайнюк за власним бажанням упродовж року несли службу в небезпечних для життя умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни, повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Черкаській області.

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Черкаській області Олег Дерев’янко привітав колег з успішним поверненням та висловив подяку за вірність присязі, гідне виконання службових обов’язків та відданість українському народу.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, активну участь у протидії сепаратистські налаштованим особам, захист економічних інтересів держави в зоні АТО, виявлений при цьому високий професіоналізм, мужність та стійкість податківці отримали Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації.

Вгору