Під час виборів члени комісії на Черкащині вживали алкоголь

27 жовтня 2020, 19:06

За період усієї виборчої кампанії правоохоронці Черкащини отримали 632 звернення про порушення виборчого права. Із них 172 - у день виборів, 25 жовтня.

На сьогодні в поліції вже відкрили 44 справи про адміністративні правопорушення і 45 кримінальних проваджень. Про це під час пресконференції повідомив начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко.

- Одне з правопорушень, яке сталося на Черкащині і через яке відкрили адміністративне правопорушення - вживання членами комісій алкогольних напоїв на виборній дільниці. За цим фактом відкрили справу за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - зазначив Михайло Куратченко.

Серйозних правопорушень поліцейські під час виборів не зафіксували. Однак за деякими фактами триває слідство.

- Ми відкрили кримінальне провадження за статтею 158 Кримінального кодексу України про надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців через те, що в одній із черкаських квартир прописані 33 особи. Нині за цим фактом триває слідство, - зазначив правоохоронець.

Нагадаємо, сьогодні "ОПОРА" оприлюднила результати спостережень за виборами у Черкаській області. Представники громадської мережі оприлюднили найчастіші правопорушення, які фіксували на дільницях.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору