У Черкасах в одній квартирі прописані 33 людини

25 жовтня 2020, 14:20

За однією адресою в Черкасах виявилися прописаними 33 особи. Таку ситуацію зафіксували на виборчій дільниці №710018 представники ОПОРИ.

За словами членів комісії, ніхто з цих осіб поки що не голосував. Спостерігач від однієї з партій склав акт із цього приводу, а на дільницю викликали поліцію.

Однак черкащанка Юлія Фомічова розповідає, що "виборних" схем у прописці 33-х людей в одній квартирі не бачить. Причин, чому люди могли прописатися за однією адресою, безліч. Сама вона колись була прописана в кімнаті у гуртожитку по Нижній Горовій, в якій окрім неї жило ще 47 осіб.

- Можна ж голосувати не за місцем реєстрації - просто змінити виборчу адресу. Нащо такі складнощі? Не бачу взаємозв'язку з виборчим процесом. Усіх людей із квартири потім спробуй виписати. Якщо не схочуть - лише через суд. Як людина, яка занадто часто прописувалася і виписувалася різними способами, можу сказати, що це не варто 33 голосів, - каже пані Юлія.

Причина подібних "схем" - людський фактор.

- Підозрюю, що це адреса поблизу хорошої школи. І хтось підзаробляв на тому, щоб люди відвели дитину в перший клас саме у той навчальний заклад, наприклад. Я сама реєструвалася, щоб отримати водійські права в Черкасах. А ще - щоб отримати виплати на дітей. Таких адрес, де прописано десятки людей, багато в самих Черкасах. Як і в будь-якому іншому місті, - розповідає черкащанка.

Також ОПОРІ стало відомо, що в Черкаси автобусом приїхала організована група виборців, які мешкають у Чигиринському районі. Однак вони внесені у списки виборців для голосування на дільниці №711043.

Нагадаємо, що на Черкащині виборець зайшов до виборчої дільниці, порвав бюлетені для голосування і спокійно покинув приміщення.

Раніше ми повідомляли, чому виборці пенсійного віку виявляють бажання побити людей, які проводять всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України.

Поділитись

Коментарі

Вгору