У Черкасах в одній квартирі прописані 33 людини

25 жовтня 2020, 14:20

За однією адресою в Черкасах виявилися прописаними 33 особи. Таку ситуацію зафіксували на виборчій дільниці №710018 представники ОПОРИ.

За словами членів комісії, ніхто з цих осіб поки що не голосував. Спостерігач від однієї з партій склав акт із цього приводу, а на дільницю викликали поліцію.

Однак черкащанка Юлія Фомічова розповідає, що "виборних" схем у прописці 33-х людей в одній квартирі не бачить. Причин, чому люди могли прописатися за однією адресою, безліч. Сама вона колись була прописана в кімнаті у гуртожитку по Нижній Горовій, в якій окрім неї жило ще 47 осіб.

- Можна ж голосувати не за місцем реєстрації - просто змінити виборчу адресу. Нащо такі складнощі? Не бачу взаємозв'язку з виборчим процесом. Усіх людей із квартири потім спробуй виписати. Якщо не схочуть - лише через суд. Як людина, яка занадто часто прописувалася і виписувалася різними способами, можу сказати, що це не варто 33 голосів, - каже пані Юлія.

Причина подібних "схем" - людський фактор.

- Підозрюю, що це адреса поблизу хорошої школи. І хтось підзаробляв на тому, щоб люди відвели дитину в перший клас саме у той навчальний заклад, наприклад. Я сама реєструвалася, щоб отримати водійські права в Черкасах. А ще - щоб отримати виплати на дітей. Таких адрес, де прописано десятки людей, багато в самих Черкасах. Як і в будь-якому іншому місті, - розповідає черкащанка.

Також ОПОРІ стало відомо, що в Черкаси автобусом приїхала організована група виборців, які мешкають у Чигиринському районі. Однак вони внесені у списки виборців для голосування на дільниці №711043.

Нагадаємо, що на Черкащині виборець зайшов до виборчої дільниці, порвав бюлетені для голосування і спокійно покинув приміщення.

Раніше ми повідомляли, чому виборці пенсійного віку виявляють бажання побити людей, які проводять всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору