Переселенка змушена буде поїхати назад у Луганськ, якщо не знайде роботу в Черкасах

06 травня 2015, 18:27

Без роботи і власної квартири залишилась переселенка із Луганська. Через війну, Наталія Горбенко переїхала до Черкас більше півроку тому. Із собою привезла 2х малолітніх дітей і свою матір- пенсіонерку. Тут вони вже взялись облаштовувати нове життя, щоб назавжди залишитись у Черкасах. Рахують кожну копійку і не знають чого чекати далі. Адже попри працездатний вік, переселенку не беруть на роботу, інформує ОДТРК Рось.

Наталія Горбенко родом із Луганська. Там прожила все своє життя. У неї були грандіозні плани на майбутнє, та війна внесла свої корективи. Жінка вже більше півроку у Черкасах. Разом із двома малолітними доньками і матір’ю ледь зводять кінці з кінцями, каже Наталія. Грошей не вистачає, а на роботу її не беруть.
Живе родина на соцдопомогу та пенсію. За місяць загалом отримують 3 тисячі гривень. Більшу частину з них витрачають на оплату орендованого житла. Наталія – досвідчений товарознавець і дипломований фахівець у галузі торгівлі. Має значний досвід роботи і бажання працювати.

Громадський активіст і юрист Валерій Макєєв каже: проблема із працевлаштуванням як переселенців зі Сходу, так і черкасців нині постала особливо гостро. І ситуація Наталія типова.

Якщо найближчим часом Наталія не знайде роботу, вона вимушена буде повернутись до Луганська, де у неї залишилась нерухомість. Про цю перспективу вона воліє не думати, але і не відкидає її.

Поділитись

Коментарі

Лилия сказав:

Уважаемая Наталия!
Мы тоже уехали из Луганска. У Вас сложная ситауция. Попытайтесь найти работу через интернет, специально для переселенцев, может, не в самих Черкассах, а где-то в небольшом городе, селе. А еще готовьтесь к работе не по специальности. Увы, таковы реалии.
Желаю Вам удачи, всем нам – мира в Украине, в родных домах!
Лилия

Ашот сказав:

працюю на одному з підприємств і бачив нашщих переселенців. моя думка про них – не хочуть працювати. наші зарплати для них малі, ясне діло не шахтарські. так у нас і під землю лізти не треба. я вважаю так: якщо приїхав на нове місце то шукай роботу авона є. із зарплатою у 2-4 тисячі можна знайти жінці в черкасах. але звичайно працювати треба. а журналісту рекомендація не просто статті писати про “нещасних переселенців” (не треба було їм кричати расея расея), а краще допоможіть людині знайти роботу.

Ашот сказав:

ось ваша газетка писала про черкасихліб. нехай ваша “героїня” туди сходить. допоможуть людині. чи журналісти як стервятники аби чужим горем поживитись?

Вгору