Черкаська красуня знає, як розпізнати справжню дружбу та вміє товаришувати з хлопцями

06 травня 2015, 17:51
h2jgGwQXUTo

Яна Пічкур, 19 років, Східноєвропейський університет

Студентка Східоєвропейського університету Яна Пічкур не уявляє свого життя без творчості та мріє відкрити власний салон декору. А ще вона одна з фіналісток конкурсу "СтудМіс Черкащини".

 - Як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Мої друзі порадили надіслати заявку на участь у кастингу, дуже мене підтримували. Адже я взагалі не вірила, що зможу пройти до фіналу. Коли назвали моє прізвище, радості не було меж! Усі конкурсантки сильні, у кожної є шанс на перемогу. Тим паче готуються всі дуже серйозно.

 - Ти навчаєшся на ландшафтного дизайнера. Розкажи, чому обрала таку професію?

- Я дуже творча людина. І розумію, що моя професія насамперед повинна  дарувати мені радість. Спочатку я навчалась на флориста. Але цього виявилося замало. Хочу надалі розвиватися. Тож вирішила продовжити здобувати знання в цій сфері.

 - Тобто твоє хобі стане справою всього життя? 

- Так, сподіваюсь! Мрію відкрити власний салон декору, хочу декорувати весілля, різноманітні заходи. Уже навіть маю певний досвід. Узяла участь в оформленні понад 20 весіль. І це лише початок успішного бізнесу. Зараз я постійно щось роблю своїми руками. Друзі знають, що усі непотрібні речі варто приносити мені, а я вже знайду для них застосування.

 - Хто підтримує тебе у твоїх починаннях?

- Звісно, моя сім’я. Ми дуже дружні, багато часу проводимо разом. Моя мама має бойовий характер, тож завжди мотивує йти вперед, не зупинятися за півкроку до омріяної мети.

 - Чи є в тебе справжні друзі?

- Справжніх друзів перевіряє час та відстань. Тож можу упевнено сказати, що маю справжніх друзів, перевірених роками. У дружбі найважливіше чесність, підтримка та взаєморозуміння. Навіть з хлопцями можна дружити. Головне, щоб у них уже була своя дівчина. Тоді жодних проблем не виникає.

- А ти своє кохання вже знайшла?

- Так. Мій хлопець ідеальний у всьому! Чесний, розумний, дотепний, дуже мене любить. Кращого за нього не знайти! До того ж наші стосунки перевірені відстанню. Він зараз навчається в Києві. Тож бачимось ми лише раз на два тижні.

- Кажуть, негарних дівчат не буває, просто деякі не вміють себе подати. Як ставишся до цього твердження?

- Кожна дівчина особлива по-своєму. Раніше були в моді пухкенькі дівчата, зараз мода диктує стандарти 90-60-90. Але якщо ти подобаєшся сама собі і своєму хлопцеві, то не варто нічого змінювати! Краса повинна бути натуральною!

 - Чи маєш власний рецепт успіху?

- Якщо захотів чогось, упевнено йди до своєї мети! Щоб її досягнути, потрібно до цілеспрямованості додати упевненість у собі та гарний настрій!

- Якби ти спіймала золоту рибку, які три бажання їй загадала б?

- Найголовніше моє бажання – здоров’я для моїх рідних та друзів! Друге – аби швидше закінчилася війна в Україні. А третє – нехай золоту рибку більше не турбують і вона живе у своє задоволення!

Прочитати всі інтерв'ю з фіналістками можна тут

 

Поділитись

Коментарі

Вгору