9 травня черкащанам безкоштовно покажуть фільм “Той, хто пройшов крізь вогонь”

06 травня 2015, 19:00

1

9 травня черкащани зможуть безкоштовно подивитися кіно про війну. Такий подарунок до Дня Перемоги робить КП «Черкасиоблкіно» Черкаської обласної ради. Фільм українського режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» продемонструють у кінозалі комунального закладу «Обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради. Сеанс розпочнеться об 11.00.

– Кінопоказ приурочений до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Мета, яку ми ставимо перед собою – це формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення до ветеранів війни та нинішніх захисників вітчизни, – повідомляє виконуючий обов’язки директора КП «Черкасиоблкіно» Сергій Белих. – Тож запрошуємо усіх охочих прийти і насолодитися безкоштовним переглядом фільму.

Довідково. Фільм «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» вийшов на екрани 19 січня 2012 року. Він розповідає про долю хлопця з Полтавщини, Івана Додоки, який стає радянським військовим льотчиком, Героєм Радянського Союзу. Але доля складається так, що йому доводиться пройти німецький полон, радянські табори, і зрештою, волею долі, потрапити до Канади, де він стає вождем тамтешнього індіанського племені.

Прототип головного героя — льотчик-ас часів Другої світової війни Герой Радянського Союзу, гвардії старший лейтенант Іван Даценко, командир ланки 10-го гвардійського авіаційного полку 3-ї гвардійської авіаційної дивізії 3-го гвардійського авіаційного корпусу авіації дальньої дії, уродженець села Чернечий Яр під Диканькою, який нібито після нацистського і радянського полонів потрапив у Канаду, де став вождем індіанського племені, що входило до конфедерації ірокезів.

За інформацією прес-служби Черкаської облради

Поділитись

Коментарі

Вгору