Пекло по сусідству: черкасці розповіли про своїх найгірших сусідів

31 травня 2021, 19:22

Сусідські стосунки в Україні, особливо на селі, давно стали прообразами анекдотів та кумедних історій. Проте у багатоквартирних будинках сусідські “війни” - не менш цікаві та мають дивакуватий присмак.

Редакція “Про все” зібрала історії черкащан про своїх сусідів — комічних, страшних, “трешових” і просто небезпечних.

Пристрасні сусіди

Фото Лілії Лавріненко

По сусідству з Лілією Лавріненко живуть дві галасливі пари. Проте причини галасу у них різні.

— Днями я прокинулася від звуків того, як мої сусіди займаються коханням. Це були навіть не стогони, це був справжній крик, — пояснює Лілія. — А напередодні їм на двері повісили записку з текстом: “Займайтеся с*ксом тихіше — дитина думає, що тьотю щодня вбивають!”.

У сусідній через стінку квартирі живе подружжя, яке щодня у нічний час влаштовує “реслінг”.

— Увечері вони починають сваритися, а о другій ночі б’ються у під’їзді. Зранку я виходжу — а на східцях або біля їхньої квартири — кров, — розповідає Лілія.

Під’їздний Цербер

Фото тематичне

Черкасець Олександр Стасенко розповідає, що у його під’їзді на першому поверсі живе алкозалежний чоловік — Олег. Його щоденна “розвага” — залякувати дітей до істерик, після чого вони просять батьків провести їх повз квартиру Олега.

— Квартиру над ним купив колишній поліцейський і ветеран АТО Сергій. Його дружина нещодавно народила. Днями спускалася з другого поверху сходами й сусіду не сподобалося, що вона “надто голосно стукала” візком. Він вийшов і почав на неї кричати за це, а закінчив погрозою зґвалтувати, — розповідає Олександр Стасенко.

Про ситуацію дізнався її чоловік і вирішив навідатись до сусіда. Той зустрів Сергія з сокирою і погрозами “розібратися назавжди”.

— Ситуація закінчилася тим, що з алкозалежним розібрався Сергій, щоправда, довелося викликати поліцію і “швидку”. Зате тепер він з усіма вітається, а діти нарешті не бояться йти додому, — каже черкасець.

Ремонт тривалістю у 20 років

Фото тематичне

Сусід Світлани Дужар робить ремонт у квартирі уже двадцять років. Оскільки він живе над жінкою, то їй доводиться слухати цей “хронічний ремонт”.

— У 2001 році він заїхав у наш будинок. Перший рік — зрозуміло, що потрібний ремонт, бо будинок новий і все потрібно робити з нуля. Відразу після ремонту він вирішив об'єднати балкони з кімнатами. Потім зніс стіну між кухнею і залою і зробив велику столову, потім об'єднував ванну з туалетом, потім робив ремонт на другому балконі. За цей час членів сім’ї побільшало і тепер він вирішив… назад розділяти санвузол! А потім наново почав будувати знесену ним стіну між кухнею і залою!

За 20 років Світлана тричі підіймалася наверх, щоб попросити сусіда припинити це “насилля ремонтом”.

— Кожного разу в нього то були стіни, то не було, то знову з’являлись, але вже не там, де були раніше… А тепер у нього нова дружина (як він розлучався з першою — чув весь будинок) і вона любить караоке. Тепер весь будинок “любить” його разом з нею…

Шаманські ігрища сусідки

Фото тематичне

Сусідка Володимира Музиченка — пенсіонерка, яка обожнює котів. За словами черкасця, пройти повз відчинені двері з незакритим носом неможливо.

— Крім любові до тварин вона просто “стрьомна”. Завжди довго дивиться в очі, усміхається, бурмоче незрозуміле. Але кульмінація — це її шаманські нічні ігри! Колись прокинувся від звуку, ніби у стінах будинку замурували танк і він стріляє. Подумали, що це інший сусід — військовий, який прийшов після війни.

“Звукова війна” продовжується вже кілька років із перервою у 2-3 доби. А джерелом шуму виявилась та сама бабуся знизу.

— Одного разу я притулився вухом до підлоги й почув, що це був не гуркіт, а топіт, як барабанний бій. І він доноситься з квартири “стрьомної” бабусі. Він супроводжується якимись мантрами і співом, схожим на заклинання. На все горло, щосили, — згадує черкасець.

“Собачі” садисти

Фото тематичне

Черкащанин Ігор Т. розповідає, що йому з сусідами “пощастило” двічі. Перший випадок — трагічний.

— 12 років тому, коли я жив на вулиці Невського, сусід викинув собаку з вікна під'їзду. З сьомого поверху вона летіла із жахливим криком. Я запам’ятав його на все життя. Собака впала навпроти під'їзду у двох метрах від лавки, де сиділи дві бабці з внуком. Собака розбилась на їхніх очах, дитина від жаху кричала. Причиною чому сусід викинув собаку — бо вона гавкнула в під'їзді, — згадує черкасець.

Другого сусіда-собачника Ігор зустрів уже за іншою адресою.

— Сусід зверху зробив собі ремонт. На підлогу постелив паркет, дизайнерський проєкт — все класно. Але у нього — англійський бульдог. І коли він проситься до вітру, то скаче біля дверей і не почути цей цокіт просто неможливо. Одного разу я написав йому: "вигуляй пса, він сцяти хоче". Через секунду — відповідь: "ти хто?". Відповів, що я з організації захисту тварин. Сусід відразу розкусив мене, але пса вигуляв, — сміється Ігор.

Полтергейст та пошуки фен-шую

Фото тематичне

Черкасець Ілля живе на 4 поверсі і розповідає, що компанія сусідів у нього — як на підбір.

— Піді мною живе колишній поліцейський, який майже щодня напивається і вирішує, що найкращий туалет — це під’їзд. А оскільки він “під шафе”, то часто плутає поверхи і намагається вдертися в мою квартиру, виламуючи двері й грюкаючи ногами в них, - розповідає Ілля. - Сусід справа — мирний хлопець, який обожнює музику. Не знаю, який жанр у нього улюблений — мабуть, той, від якого тремтять стіни. За гуркотом не чутно ні мелодії, ні слів. Але якщо перекричати музику і зробити зауваження, слухняно її вимикає.

Сусід Іллі, який живе на поверх вище, кілька років змінював розташування меблів у квартирі виключно в нічний час.

— У мене два пояснення: або там живе полтергейст, який рухає меблі ночами, або чоловік постійно шукає “дзен”. А нещодавно до нього приїхав ще й син, який, здається, продає наркотики — і в під’їзді час від часу з’являються “клоуни”, які після дози ломляться у мою квартиру, — каже чоловік.

Над’їдений голуб

Фото тематичне

Черкасець В'ячеслав Колісник задоволений своїми сусідами зверху. Окрім днів, коли чоловік пиячить — тоді зверху доносяться звуки сварок, бійок або п'яних пісень. У таких випадках він завжди згадує їхній діалог, який почув одного разу:

— Я сиджу на кухні, чую голос сусіда: “М’яса хочу!”. Жінка відповідає: “Я зробила котлети. Їх і жери, паскудо”. Чоловік: “Не хочу твої котлети — собаці їх скорми!”. Після цього — крик: “Ах, котлети не подобаються мої!? То біжи на вулицю і кота з’їж або голуба надкуси!”.

На Черкащині “сусідство” приватних будинків часто сповнене незвичних інцидентів — люди можуть мститися “міною” з кабачка, влаштувати перестрілку посеред вулиці або побити всю родину через те, що сусід свідчив у суді проти. 

Автор Аліна Євич

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Босс :

Сумно. Які ми беззахистні. Цими випадками має займатися поліція для підтримки і забезпечення громадського спокою і порядки. А ми, нажаль, можемо тільки анектоди з цього ліпити і продовжувати терпіти знущання.

Вгору