Педагоги Черкащини перейняли досвід у американських вчителів

11 червня 2018, 22:19

Педагоги Черкащини, які нині проходять навчальну сесію із підготовки до роботи в перших класах у межах Нової української школи, зустрілися із вчителями зі Сполучених Штатів Америки. Гості Сідні Найт та Дженіфер Мелтон поділилися порадами та методикою мотивації учнів до навчання, власним досвідом вчителювання.

Зустріч відбулася на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Про це інформує vikka.ua з посиланням на прес-службу інституту.

Відкриваючи захід, ректор інституту Наталія Чепурна відзначила необхідність обміну досвідом та розширення міжнародної співпраці у світлі реформування галузі освіти.

"Маємо вивчати світовий досвід, адже зараз робимо дуже серйозний крок в Нову українську школу. Саме тому для присутніх буде корисно почути щось нове, переосмислити наявний арсенал методики навчання", – наголосила Наталія Миколаївна.

Протягом спілкування з вчителями Черкащини колеги зі Сполучених Штатів Америки, які є також педагогами, розповіли про особливості роботи в початкових класів у школах США, відповіли на запитання черкаських освітян.

Сінді Найт, президент благодійної організації "Надія тепер. США", колишній вчитель французької мови, музики та загальних предметів, означила ключові якості учителів, якими повинні володіти справжні педагоги. Американська колега розповіла про свої враження від відвідування українських закладів освіти, з якими співпрацює вже більше 12 років.

Колега Сінді Дженніфер Мелтон, учитель 1 класу з Алабами, яка спеціалізується на викладанні математики в початкових класах, ознайомила зі своєю методикою роботи з дітьми. Серед прийомів Дженніфер – візуалізація математичних операцій, розуміння навчального матеріалу за допомогою спілкування, обговорення між учнями.

Продовжилася зустріч у формі інтерактивного обговорення та обміну досвідом використання педагогічних практик в Україні та США.

Коментарі

Вгору