У Золотоноші судитимуть жінку, яка обманом заволоділа державними коштами

11 червня 2018, 22:45

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Досудовим розслідування встановлено, що жителька Золотоніського району, перебуваючи на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Золотоніської РДА Черкаської області, як особа переміщена з районів проведення антитерористичної операції, отримуючи щомісячну адресну грошову допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, придбавши у приватну власність житловий будинок, починаючи з грудня 2016 року не повідомила управління праці та соціального захисту населення про наявні зміни, що впливають на призначення допомоги. Таким чином у період часу з грудня 2016 року по травень 2017 року жінка незаконно отримала бюджетні кошти на загальну суму 4420 гривень.

Реалізовуючи свій умисел до кінця жінка в травні 2017 умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння грошовими коштами, шляхом обману подала до управління праці та соціального захисту населення Золотоніської РДА Черкаської області заяву про призначення допомоги на наступний шестимісячний строк з інформацією, що не відповідає дійсності про відсутність змін, що впливають на призначення допомоги, чим у період часу з 01.05.2017 по 01.11.2017 незаконно отримала бюджетні кошти на загальну суму 5304 гривень.

Таким чином своїми умисними діями вказана особа незаконно заволоділа бюджетними коштами на загальну суму 9724 гривень. Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду та вказаній особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі до 3 років.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору