Одіозний екс-нардеп із Черкащини заявив, що в Україні «не буде вулиць імені Бандери»

20 травня 2019, 15:44

Одіозний екс-нардеп із Черкащини заявив, що в Україні «не буде вулиць імені Бандери»

Екс-регіонал Володимир Олійник, який наразі перебуває в Росії, заявив, що процес декомунізації «буде мати зворотній хід». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Порошенко бажає Зеленському успішного президентства і заодно заявляє, що процес декомунізації в Україні практично завершено. Але він помиляється. Процес декомунізації не завершений. Якщо Порошенко вважає, що вони без урахування думки українців перейменували всі міста і вулиці, то він помиляється. Цей процес буде мати зворотний хід. Не знаю, скільки піде на це часу, але не буде у нас вулиць імені Бандери. Повернуться на своє місце справжні герої - Жуков, Ватутін і багато інших», - написав одіозний політик.

Разом із тим, на його думку, Порошенко «зруйнувавши пам'ятники, заклав погану традицію воювати з пам'ятниками».

«Якщо Порошенко присвоїв собі кондитерську фабрику імені Карла Маркса і змінив назву, вона не стала від цього декомунізованою. Люди коріння свої пам'ятають», - вважає колишній нардеп.

Коментарі

Урюк сказав:

Навіщо друкувати вис…и цього не до українця???

Алекс сказав:

Он українець ,а ти – зомбі ідеології майданого неофашизму

правда сказав:

він хотів у дитинстві бути лідером, але його авторитет ніхто не визнавав… тепер мститься, підлий чоловік

Алекс сказав:

Олейнік правий, необхідно відмінити всі неофашистькі дискримінаційні закони про декомунізацію,про функціонування.держ.мови,про освіту та повернули окремим вулицям імена Жукова,Ватутіна та інших героїв Великої Вітчизняної Війни

харьков сказав:

Сделаем все вместе так, чтобы эта чёртова банда с майдана рошен & другие кровожадные наглецы и хапуги сгинули как угодно и куда угодно. И отродье своё забирали. Своими глазами сегодня видела, как в маркете, из рошеновской шоколадки капала кровь. Покапельке деткам на английское образование и бывшему в актив.

вячеслав сказав:

поки є бидло, таке як олійник, ідеї комунізму будуть жити, а тому таке падло треба гнати сраною мітлою геть, за порєбрик…

артіс сказав:

Зрадника забули спитати. Гори в пеклі падлюка.

Вгору