У Черкасах презентували першу у світі партію, якою можна керувати через  інтернет-додаток

20 травня 2019, 15:10

У суботу, 18 травня, усі бажаючі жителі Черкас та гості міста мали змогу долучитись до презентації місцевого осередку партії «Демократична сокира», яка проходила у затишній атмосфері кафе «HelloBurger». Керівником Черкаської організації «Демократичної сокири» став громадський діяч Ярослав Лавров.

Як роз’яснили лідери руху Антон Швець та Ігор Щедрін, “ДемСокира” на теренах України має унікальні стартові характеристики – існує лише на ініціативі активних людей та їх пожертвах, таким чином розриваючи порочне коло залежності від олігархату, який фактично контролює інші політичні сили.

Партія не має єдиного керівника і усі рішення приймаються колегіально її прихильниками, вождями та міністрами. Для спрощення цієї процедури, максимальної прозорості голосування і підвищення ролі кожного партійця завершується розробка електронного додатку, в якому кожен зможе впливати на кінцеве рішення. Цей додаток - перший у світі в своєму роді, жодна з патій інших країн не давала своїм прихильникам таких механізмів впливу.

Захід відвідали близько 30 осіб, що на старті діяльності є досить вагомим показником, ураховуючи насамперед не кількість, а якість, - це громадські діячі, представники IT-сфери, адвокати, журналісти. Це явно продемонстрував живий та плідний діалог між гостями та учасниками зібрання під час якого піднімались досить склдані питання соціально-економічного та політичного розвитку держави.

Довідково: Демократична Сокира (скорочено ДемСокира, ДС, Д7, D7) — інтернет-спільнота та політична партія (в процесі реєстрації) право-ліберального типу, заснована у 2018 році. Серед осіб, що задекларували підтримку партії чи входження до неї — низка відомих в Україні блогерів, журналістів, ветеранів АТО, волонтерів, хакерів та бізнесменів, багатьох із яких вважають «порохоботами», загалом 30000 осіб. Партія виступає за максимальні економічні свободи - вільний ринок землі, легалайз медичної марихуани, оподаткування грального бізнесу та проституції, фундаментальну реформу судів та поліції. За рік роботи “ДС” виграла вибори до громадської ради НАБУ, зробила низку скандальних розслідувать газових схем Фірташа та змогла їх зупинити. Зробила відомим законопроект про податок на виведений капітал.

Коментарі

Вгору