Обурений черкащанин відправив квитанцію за вивезення відходів на оплату міському голові та його заступниці

20 серпня 2019, 12:40

Обурений черкащанин відправив квитанцію за вивезення відходів на оплату міському голові та його заступниці

Черкаський журналіст Віктор Борисов сьогодні, 20 серпня, поштою відправив квитанцію "за вивезення негабаритних відходів" від нового управителя ТОВ "Управлінська компанія" Нова Якість "Благоустрій" "на оплату" міському голові Анатолію Бондаренку та його заступниці з питань ЖКГ Людмилі Бордунос. 

- Тільки но отримав "лист щастя" від ТОВ "Управлінська компанія" Нова Якість "Благоустрій". За вивезення негабаритних відходів за липень 2019 року мені нараховано 52 грн. 80 коп. Борг за червень становить 5 грн. 28 коп. Анатолій Бондаренко, Людмила Бордунос, Андрій Бортник! Вважаю даний документ вашим спільним реготанням над здоровим глуздом. Адже за вивезення сміття я, як і кожен мешканець приватного сектору, щомісяця сплачую Черкаській службі чистоти. Якщо маю негабаритне сміття, викликаю приватників, які його вивозять. З "Управлінською компанією" Нова Якість "Благоустрій": а) не підписував ніяких угод; б) не отримував ніяких послуг ні в червні 2019 року, ні в липні 2019 року. До всього в квитанції неправильно вказана моя адреса (в приватному будинку, де проживаю, немає квартири 1; є просто будинок з певним номером). Тому завтра кур'єрською поштою відправляю дану квитанцію за адресою 18000, Черкаси. Байди Вишневецького, 36, Бордунос Людмилі, Бондаренку Анатолію з поміткою "до оплати". Адже якщо вони вигадали, що я маю на підтримку округлих щік Бортника просто так платити 58 грн за послугу, яку від нього не отримував і угоди з яким не підписував, то маю таке ж саме право вигадати, що це мають зробити вони - Бондаренко і Бордунос, - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук 18 серпня Віктор Борисов.

Обурений черкащанин відправив квитанцію за вивезення відходів на оплату міському голові та його заступниці

Сьогодні, 20 серпня, журналіст, як і обіцяв, відправив квитанцію посадовцям.

- Повторюю: абсурдно платити за послугу, яку не отримував, від організації, договір з якою не підписував. У буремні 90-ті братки з численних ОЗУ стирали ноги до колін, вибиваючи гроші з торгівців на ринку, ларьочників та інших представників малого бізнесу. Збивали в кров кулаки, підтверджуючи своє право на "дах". Гамселили одне одного трубами. Гинули від куль найманих вбивць. Сьогодні вцілілі братки кусають лікті. Бондаренко й Бортник показали їм зразок цивілізованого рекету. Потрібно лише мати доступ до загальноміської бази даних і щомісяця відправляти всім черкащанам рахунки за удавані послуги. Крім вивезення негабаритних відходів, БортБондБурд можуть надсилати рахунки за "прихід осені", "рясні дощі", "за "настання відлиги" й "добрі види на врожай", - прокоментував ситуацію пан Віктор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкасці відмовляються платити новому управителю, чим це загрожує?

Як відомо,  у травні 2019-го року багатоквартирним будинкам обласного центру було призначено нового управителя - приватну компанію замість комунальних СУБів. Згідно з результатами конкурсу, переможцем і управителем багатоквартирних будинків стало ТОВ "Сантехбудконструкція" (нині ТОВ "Управлінська компанія "Нова Якість" - ред.), засновником якого є Андрій Бортник. Нова програма поширюється лише на будинки, які раніше були в управлінні СУБів, ті, що раніше були в ОСББ та ЖБК, там і залишаються. Утім, після надходження перших платіжок мешканці вказаних будинків почали обурюватись збільшенню плати за обслуговування, яка зросла у понад два рази. Критики управителя заявляють про "тарифний геноцид" проти черкасців і запевняють, що конкурс був проведений з порушеннями. А от управитель стверджує, що зростання тарифів мало відбутися ще два роки тому. У ситуацію втрутились правоохоронці.

 

Коментарі

Вгору