Нас хочуть зіштовхнути лобами з АТОвцями, – Набокіна заперечує, що має землю в “Поляні”

15 лютого 2016, 12:14

земля

Екс-депутат Черкаської міської рад від Партії вільних демократів Ніна Набокіна заявила, що немала і немає жодних земельних ділянок у мікрорайоні «Поляна».

Про це йеться на сайті Партії вільних демократів.

— Я не писала ніяких заяв, не маю ніяких договорів з КП «Черкасиінвестбуд». У п’ятницю мені зателефонували мої знайомі і розповіли, що міський голова Анатолій Бондаренко обливає мене брудом, назвавши моє прізвище серед тих, хто ніби має землі в мікрорайоні «Поляна». Мені було так неприємно за цю брехню. Я відома у місті людина. Мене знають багато жителів Черкас. Мені прикро за міського голову, який ось так може вільно нести ахінею. Я жодного метру землі там не мала і не маю. Міському голові варто вже припиняти брехати, а журналістам, які тиражують його слова, перевіряти інформацію, — зазначила Ніна Набокіна.

За її словами, вона готує позов до суду про захист честі та гідності.

— Нас, людей із команди Сергія Одарича, хочуть штучно зіштовхнути лобами з бійцями АТО. Прикро. Адже мій племінник також воював, також захищав України, має нагороди. Повернувся у Черкаси після демобілізації…. Переконана, що ситуація з «Поляною» — це спосіб перенаправити стрілки. Зараз активно у міській раді хочуть подерибанити мікрорайон лісів в районі вулиць Дахнівська, Лісова Просіка, Можайського. Вже готують документи на сесію. Думаю, «Поляна» — це спосіб відволікти увагу громади, активістів від дерибану соснових лісів, —  заявила Ніна Набокіна.

Нагадаємо, що у п’ятницю міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що у мікрорайоні «Поляна» мають земельні ділянки колишні і нинішні депутати міської ради. Зокрема, екс-секретарі міської ради Віктор Горкун і Василь Маринкевич, Руслан Зоря і Ніна Набокіна, Андрій Більда. Свою причетність до наявності землі в мікрорайоні «Поляна» днями заперечив Андрій Більда, який нині воює в зоні АТО.

Поділитись

Коментарі

Вгору