Стали відомі прізвища депутатів, у яких є скандальні землі в “Поляні”

12 лютого 2016, 14:07

7a4e9497b9ca559e1dcaa6a29a688076_L-424x282

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко озвучив прізвища теперішніх та колишніх депутатів міської ради, які незаконно отримали скандальні земельні ділянки у мікрорайоні “Поляна” у 2009 році.

За його словами, ці землі мають депутат міської ради Руслан Зоря, колишній секретар міської ради Віктор Горкун; екс-депутати: Василь Маринкевич, Ніна Набокіна, Андрій Більда та інші.

- Руслан Зоря вчора прибіг до мене зі своїми земельними ділянками: "дивіться, оце у мене чотири, оце я - мамі, це моя особиста, але я ж не безсєрєбрєнік". Я сказав, що я не заперечую, але у міського голови немає ділянки. Він віддасть три земельні ділянки, а там де розташований його будинок, там нехай живе,  ті ж діянки землі, які він просто взяв - отримають воїни АТО. Що робити з ділянками, які вже перепродані третім особам - це їхні питання, хай ідуть і забирають кошти, хто їм продавав, - наголосив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко на наступному засіданні сесії міської ради збирається внести проект рішення щодо припинення користування земельними ділянками у мікрорайоні “Поляна”, які у 2009 році незаконно роздали приватним особам та передачу їх АТОвцям.

Поділитись

Коментарі

люстрація сказав:

Це брехня нічим не підтвержена.Якщо, пане голово, опублікуєте документ про право власності на землю, де буде написано адреса, власник і рішення про виділення земельної ділянки то повіримо. Але якщо ділянка була куплена в фізичної особи, а в державному акті вказано куплена чи надана рішенням, то не совайте ногами. Якщо людина купила то який тут кримінал? А от за плітки можна і посудиться.

Вгору