Нардеп Голуб розкритикував черкаських «батьківщинівців» за підвищення квартплати

03 липня 2019, 13:23

Нардеп Голуб розкритикував черкаських «Батьківщинівців» за підвищення квартплати

Сьогодні під час виступу на засіданні сесії Верховної ради України народний депутат Голуб Владислав Володимирович, який представляє інтереси жителів від 197 виборчого округу на Черкащині, розкритикував позицію представників черкаської влади за підвищення тарифів на послуги з управління будинками. 

Днями жителі м. Черкаси отримали нові підвищені платіжки за квартплату, де разом з ними жителів повідомили про нового управителя їх будинками – ТОВ «Сантехбудконструкція». Нардеп зауважив, що замість налагодження послуг та роботи, нова управляюча компанія в першу чергу взялася за підвищення тарифів. При чому такі дії робилися при підтримці міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, представника партії, керівника обласної партійної організації «Батьківщина».

«Усі ми знаємо, що партія «Батьківщина» послідовно і принципово виступає за зменшення тарифів за комунальні послуги для населення. Але керівництво цієї партії має знати, що не всі члени їх партії поділяють таку думку. Минулого тижня до мене звернулись жителі мікрорайону «Лісовий», які обурені цифрами, що надійшли в оновлених платіжках  за квартплату. Тарифи піднялися після призначення управителя багатоквартирних будинків ТОВ «Сантехбудконструкція». До участі у конкурсі на управління будинками допустили лише одну компанію. І вона виграла тендер на обслуговування близько тисячі багатоквартирних будинків. Ця компанія згідно з даними ЗМІ входить в орбіту впливу міського голови Черкас. Згідно ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» мав бути проведений прозорий конкурс і дуже неприємно, коли люди почали казати, що в даних платіжках згаданий тариф збільшився від 2,5 гривень за квадратний метр до 7 грн»,- звернувся з трибуни Верховної Ради Владислав Володимирович.

Парламентар зазначає, що такі тарифи  - це не лише додатковий і несправедливий тягар на жителів, а ще й класичний український цинізм – коли на ділі представники цієї партії обіцяють і відстоюють одне, а роблять зовсім протилежне.

«Але мені дивним є саме те, що я чую на всеукраїнському рівні заяви, які нібито відстоюють зниження тарифної політики в державі, але чомусь на рівні одного міста, де в них абсолютна влада, вони роблять зовсім інше – збільшують тарифи. При тому, що підрядник, який виграв конкурс абсолютно нічого не робить, але плату вимагає»,- констатує нардеп.

Будучи присутнім на сесії Черкаської міської ради  27 червня, Владислав Голуб зауважив, що фракція партії «Батьківщина» у Черкаській міській раді 8 разів відмовлялась вносити дане питання в порядок денний. Втім під тиском громадськості та за підтримки народного депутата Владислава Володимировича рішення про скасування підвищених тарифів таки ухвалили. Втім вчора міський голова наклав вето на це рішення міської ради.

«А потім ми задаємося питанням: чому у тих же самих Черкасах рейтинг цієї партії стрімко падає. Відповідь проста – вона прихована у якості людей, які на місцях представляють «Батьківщину». Я звісно не можу наказувати керівництву партії, але можу дати пораду. Наступного разу, коли ваша партія покаже такий самий результат, як показала на президентських виборах ,а це 4 місце, і ви будете розраховувати на результати на парламентських виборах – не шукайте ворогів,  вони серед вас у вашій партії. І чим більше таких людей буде, тим менше шансів на ваше представництво у органах державної влади різного рівня»,- підсумував Голуб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору