Напередодні весняного свята черкаські радикали вітали жінок та надавали допомогу

07 березня 2018, 11:34

Керівник Черкаського територіального осередку Радикальної партії Олега Ляшка Іван Полудень відвідав у вівторок кілька особливих черкаських закладів. Спочатку це була зворушлива зустріч в Черкаському обласному шпиталі ветеранів війни, що в Дахнівці. А згодом відправився привітати суто жіночий колектив Черкаського обласного спеціалізованого будинку маляти зі святом 8 березня. Обидві зустрічі є знаковими для партійців, адже вони позиціонують їх не як піар-акцій, а як щирий прояв справжньої дружби та людяності.

У шпиталі було відремонтовано дві палати. Їх разом із профспілкою МВС привели до ладу, надавши їм за спонсорські кошти Радикальної партії сучасного вигляду. І тепер ці затишні приміщення слугуватимуть тим працівникам поліції, які воювали в зоні АТО та потребують реабілітації після повернення до мирного життя. Загалом ремонт обійшовся у 75 тисяч гривень.

Позаяк зустріч відбулася у переддень Жіночого свята, члени територіального осередку Радикальної партії на чолі з виконуючим обов’язки голови Іваном Полуднем висловити слова вдячності жінкам-трудівницям та вручити приємні подарунки.

Квітами та солодощами Іван Іванович із своїми партійцями також привітали жіночий колектив Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини. З цим закладом Іван Полудень тримає дружні стосунки протягом останніх трьох років. А посильну допомогу надавав ще за часів свого директорства на Черкаському заводі залізобетонних конструкцій.

— Я готовий, як завжди, допомагати вам. Все, що в моїх силах та в силах нашої політичної партії, ми зробимо, — пообіцяв Іван Іванович. — Ми робимо це не заради піару. Це наша така свідома системна допомога, яку ми вважаємо вкрай важливою для себе.

Як розповіла головний лікар Світлана Михно, заклад є спеціалізованим та допомагає проводити реабілітацію особливих діток з ураженнями центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, розладів нервової системи та психіки.

— Для того, щоб мати можливість проводити повний комплекс необхідних заходів, нам необхідно було впровадити водолікування, спеціальні масажі та ЛФК. У нас працює цілий штат вузьких спеціалістів - логопедів, дефектологів, психологів, неврологів, ортопедів тощо. Але без відповідного обладнання важко провести повноцінне лікування. Тому допомога від постійних партнерів є для всіх нас дуже цінним подарунком, — підкреслила керівник закладу. — У нас багато спонсорів, але в особі Івана Полудня ми маємо ще й надійного друга. Не так давно отримали від нього допомогу, коли потребував ремонту парадний ганок. І ось зараз нам подарували таку довгоочікувану гідромасажну ванну, яка необхідна при реабілітаційних процедурах.

– Давно було питання про ванну для дітей, і ось ми її купили. Крім того, ми вже замовили два масажні столи. Зараз їх виготовляють під замовлення, десь через два тижні будуть готові і ми їх привеземо сюди. Крім цього, ми купимо шафу, яка також необхідна діткам. Це відносно невеликі затрати, і ми будемо допомагати й надалі, робити все, що в наших силах. Та на моє переконання, допомога таким закладам має бути постійною, без прив’язки до політичних процесів в Україні. І, можливо, завдяки нашій увазі вам хоча б трохи легше стане виконувати Ваші службові обов’язки. Ми планували приїзд в Черкаси нашого лідера Олега Ляшка. Але, думаю, у нас ще буде нагода познайомити Олега Валерієвича з вами та з вашою великою місією. Він дуже добре ставиться до таких людей, які вкладають усі свої сили та знання в те, аби з маленьких діток виховати справжніх і достойних громадян нашої держави.

Оксана Буревій

Поділитись

Коментарі

Вгору