У Золотоноші пройшов другий півфінал місцевої «Ліги сміху» (фото)

07 березня 2018, 12:03

У Золотоноші відбувся другий півфінал “Ліги сміху”. На розсуд глядачів 4 команди  -“Кавомани”, VIP, “Без назви”, “Контрольний постріл”  - презентували два конкурси. “Золоте крісло тренера” цього разу вартувало 2800 грн, його викупив мешканець міста Руслан Соя.

Про це інформують у прес-службі Золотоніської міськради.

Розпочала боротьбу команда”Контрольний постріл”, вони презентували Тараса Шевченка у сучасності, адже тема першого конкурсу “Якби ви знали паничі”. Збірна команда учасників усіх сезонів”Без назви” вдалася до “відвідин” бабака та центру стерилізації собак, чим викликала схвальні відгуки залу.

Фаворити гри “Кавомани” показали сільські замальовки,а вчителі гімназії “VIP” – суд над жінками, які святкували 8 березня. Прокурором у виставі був голова обласної ради Олександр Вельбівець, який цілком вжився у роль.

Видовищним був і конкурс пісні. Вражали вокалом, танцями, образами.

Боротьба була запальною, дехто з учасників та вболівальників навіть забули про соціальну місію проекту, борячися “за життя” у гумористичному конкурсі.

Так три команди, окрім військовослужбовців, гратимуть у фіналі, який запланували на 18 травня.

Мешканці ж міста Андрій Широкий та Наталя Багрова за допомогою Золотоніської ліги отримали на лікування по 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, перший півфінал золотоніської "Ліги сміху" проходив минулого тижня.

Поділитись

Коментарі

Вгору