Наливайченко розповів про три складові припинення війни

24 липня 2018, 12:39

Наливайченко розповів про три складові припинення війни

Лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко впевнений, що війна на Сході України припиниться лише під тиском міжнародної спільноти. Про це він написав на своїй сторінці у facebook.

Наливайченко розповів про три складові припинення війни

- Як завершити війну? Відповідь є! Треба діяти рішуче! У моєму плані деокупації передбачена реінтеграція, відбудова економічного та соціального життя, як першочергові заходи на звільнених територіях. Під міжнародним тиском агресор має піти. У цьому сумнівів у мене немає, - зазначив він у своєму дописі. - Разом з тим, я відстоюю думку і наполягаю, що Українська успішна держава має з’явитися тут і зараз, де немає російського агресора! Для цього треба здолати внутрішнього агресора – корупцію, очистити владу, створити незалежні суди. Має з’явитися успішна українська модель!

Сергій сказав:

Вже маємо в сусідів президента КДБшника. На ті ж самі граблі та з розгону стрибаємо?

Анатолий Ткачук сказав:

Жук – притворяшка и обещажка. Откройте сайт ВР и посмотрите когда Наливайченко (после Майдана) был назначен Главой СБУ. Он один из многих руководителей по ком тюрьма плачет за преступное бездействие во время агрессии России против Украины в 2014 году. Знал и молчал. Такой, молча и народ свой продаст. Ведь это Клон Ющенка.

Вгору