На утримання радників Бондаренка пішло півмільйона гривень

02 травня 2018, 23:16

З листопада 2015 року і до теперішнього часу в міського голови Анатолія Бондаренка було 26 штатних радників, на зарплату яким з бюджету пішло півмільйона гривень. Про це йдеться в документі від департаменту організаційного забезпечення ЧМР, наданому на виконання протокольного доручення міської ради, пише "Інфоміст", який отримав документ із власних джерел.

За час роботи радники мера отримали із міського бюджету близько півмільйона гривень (530 тис грн) зарплатні. Зокрема, найбільшу зарплату отримали товариш мера Юрій Панченко, що працює на посаді досі – 133 тис. грн, однопартійка мера Олена Шатайло – 94,5 тис грн. та екс-глава черкаських дорожників Андрій Мартинюк – 93 тис. грн.  У них же, а також у свободівця Олександра Саюна, найбільші премії.

Найдовше радником мера була пані Шатайло – 421 день. Щодо інших, то, наприклад, Леся Короткошей – 3 дні, Сергій Танюк та Олена Шевченко – 5 днів, Олег Гудзенко – 7, Руслан Дмитренко – 8. Для всіх них посада радника була використана в ролі трампліна для "підвищення" в стінах міськради.  Окрім них, із зазначеного списку на підвищення після «радництва» пішли Буданцев, Іляшенко, Шкіньов, Воронов, Бінусов, Шадловський.

На сьогодні штатними радниками Бондаренка є Юрій Панченко та Андрій Мартинюк.

Нагадаємо, в січні цього року Анатолій Бондаренко говорив, що готовий працювати із одним заступником задля економії коштів. Наразі в міського голови 4 заступники.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

От якби вони “радили” за гроші із карману Бондаренко, то півмільйона він навряд чи заплатив! А так, люди працюють, платять податки, а він ці гроші розбазарює та витрачає (буквально висловлюючись), на свій розсуд. Невже такий неспроможний у вирішенні питань, що треба утримувати цілу армію “радників”? Навіть у Президента їх у рази менше!

Черкащанка :

І що ж такого “нарадив” пан Панченко на 133 тисячі наших з вами гривень? А пані Шатайло – на 94,5 тисячі? Що ви собі думаєте, пане мер? А, може, це простий дерибан?

Вгору