На Шполянщині село перейшло до Київського патріархату

13 жовтня 2015, 09:34

1

На Черкащині православні громади Московського Патріархату продовжують переходити в юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Черговий перехід парафії цього разу відбувся на Шполянщині: жителі села Лип’янка вийшли з підпорядкування Московській Патріархії та приєдналися до УПЦ Київського Патрархату. В село приїжджав Шполянський благочинний МП протоієрей Василь Костенко та інші священики Московсього Патріархату та неодноразово погрожували голові Лип’янської сільської ради та багатьом жителям села, але, незважаючи на погрози, громада зробила свій свідомий вибір на користь зміцнення Соборності України та розбудови єдиної Помісної Української Православної Церкви.

2

9 жовтня, в день вшанування святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Лип’янка та привітав вірян із престольним празником. В цей день відбулося освячення новоспорудженого храму на честь святого апостола Іоана Богослова та звершувалась святкова Божественна літургія. В кінці Богослужіння митрополит Іоан відзначив церковними нагородами діяльність сільського голови Іщенка Сергія Юрійовича, меценатів та вірян, які зробили великий вклад у розбудову єдиної Помісної Української Православної Церкви.

3

Особливі слова подяки від жителів Лип’янки в цей день лунали на адресу настоятеля парафії ієрея Олександра Шпака, під духовним керівництвом якого відбувався перехід парафії із МП в УПЦ Київського Патріархату та звершувалось спорудження храму.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Правда :

Стаття,брехлива!!!!таке враження ,що автор статті,за гроші і матір рідну продасть!!!1.Не всі люди в с.Липянка підтримують відверте пограбування храму Івана Богослова (в храмі збили замок і вкрали всю церковні принадлежності,яка загадково з’явилися у так званному храмі УПЦ КП)2.А голова селіради Сергій Іщенко може підтвердити що йому ніхто не погрожував,навпаки він заявляв що його хочуть підкупити так звані священники УПЦ КП.3.так звані священники УПЦ КП постійно брешуть та погрожують прихожанам церкви ,тому прихожани в с.Липянка бояться за своє життя !!!

Вгору