Ведмеді у черкаському зоопарку прокинулися після зимової сплячки (ВІДЕО)

28 лютого 2024, 14:30

Ведмеді в черкаському зоопарку прокинулися із зимової сплячки. Наразі тварин уже випустили до літньої вольєри.

Спали клишоногі з листопада минулого року. Зараз тварини почуваються добре, розповів у коментарі Про все директор зоопарку Євгеній Ван.

- Якщо порівнювати з минулим роком, то на початку лютого вони вже почали бути більш активними як в барлозі, так і в зимовому приміщенні. Тому ми випускали їх, коли ще сніг лежав у вольєрі. Цьогоріч ми вирішили випустити ведмедів зараз, тому що вони були не такі активні, я думаю, що це пов'язано з великим накопиченням жирових запасів. Але все ж вирішили їх випускати до літньої вольєри, бо зовсім скоро наступить березень, - розповів Євгеній Ван.

Поки раціон ведмедів складається з невеликої кількості корму.

- Даємо їм невелику кількість грубого корму, щоб запустити кишківник. Це переважно зелень, овочі. Висококалорійну їжу зараз не даємо. Так триватиме тиждень-два. Потім потроху додаватимемо більш калорійну, звичну для них їжу, - говорить Ван.

Ведмедям Бурмаку та Гуті зараз по вісім років, ще одній ведмедиці - Хромулі - вже близько 30-ти.

- Хромуля зараз живе у своїй закритій вольєрі, відвідувачі зоопарку її не бачать. Вона для себе вирила барліг та зимувала там, - додав директор зоопарку.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах здорожчають квитки до зоопарку

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору