НКРЕКП оскаржить рішення суду щодо ліцензії Черкасигазу

26 квітня 2024, 15:47

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оскаржуватиме ухвалу суду, якою припинено рішення про зупинку ліцензії з розподілу природного газу АТ "Черкасигаз".

Зазначається, що Київський окружний адміністративний суд своєю ухвалою припинив дію постанов НКРЕКП щодо зупинки ліцензії з розподілу газу для Черкасигазу та розширення відповідної ліцензії ТОВ "Газорозподільні мережі України" на Черкаську область.

Вказані постанови були прийняті у зв’язку з тим, що Міністерство енергетики України з 01.12.2023 передало в експлуатацію ТОВ «Газорозподільні мережі України» газорозподільні системи та їх складові, що знаходяться в державній власності, які раніше були в експлуатації АТ «Черкасигаз».

"Регулятор вбачає в діях АТ «Черкасигаз» намагання колишнього власника через суд повернути контроль над державними мережами. Тому НКРЕКП буде оскаржувати ухвалу суду та направить звернення до правоохоронних органів та Вищої ради правосуддя для відповідного реагування", - йдеться у повідомленні.

За інформацією пресслужби НКРЕКП

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору