Дружина черкаського військового планує разом із чоловіком служити у ЗСУ

13 лютого 2024, 13:29

Дружина військового зі 118 бригади тероборони Анастасія теж планує доєднатимся до лав Збройних сил України. Закохані нещодавно одружились.

У ЗСУ черкасець Андрій на псевдо «Актор» потрапив лише із другої спроби. Весною 2022-го його не взяли, бо не вистачило місць і Андрій пішов у ДФТГ із метою оволодіти військовою наукою та бути корисним Україні.

Разом із друзями прийшов у 5 добровольчий загін Черкас. Пройшов вишколи, навчився користуватися зброєю, а згодом і сам став інструктором та проводив заняття із цивільними.

у той час «Актор» і зустрів волонтерку Настю, яка повернулася із Італії в рідні Черкаси, аби допомогти в обороні своєї країни. Спочатку він для неї був наставником, а згодом став нареченим.

Вже після одруження Андрій склав присягу і став до лав ЗСУ. Пройшов піготовку в навчальному центрі та разом із побратимами із 5-го загону ДФТГ Черкас став бійцем одного із підрозділів 118-ї окремої бригади ТРО.

"Услід за чоловіком планує стати військовослужбовицею і Настя. Звісно разом із коханим у 118-їй бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ", - повідомляють у пресслужбі бригади.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вася :

Як це не вистачало місця? Розвод для ніщих?

Тихий :

А не хоче ваш типу військовий змінити мене як контрактника ,два контракти поспіль,третій пішов автоматом ,на не визначений період!???!!!???бо я заїбався, також хочу сім’ю та інше!!!!????

Студент :

Ви ще небачили їх тік ток, їздили до тиру і знімали себе, крутіше ніж 3-я штурмова. Актор і є актор.

Стас :

Отаких типу вояк, які сидять в тилу і отримують кошти 700 тисяч. А хлопці в окопах вже два роки.

Вгору