На семи вулицях черкаського мікрорайону відремонтували освітлення (фото)

23 липня 2018, 17:50

Владислав Голуб на зустрічі "Дахнівка"

На початку липня мешканці мікрорайону “Дахнівський” скаржилися на те, що на багатьох вулицях - застарілі вуличні мережі, які потребують ремонту. На зустрічі з народним депутатом Владиславом Голубом було ухвалено спільне рішення про ремонт і вже за кілька тижнів всі роботи були завершені.

Так мережі освітлення були відремонтовані по вулицях Прослов’янська, Тичини, Ярослава Мудрого, Будьоного, Кириченка, Нестеренка та провулку Спортивний мікрорайону “Дахнівський”.

Профінансувати ці роботи вдалося завдяки спонсорським коштам, які віднайшов депутат.

В той же самий час заступник голови КСН “Дахнівський” Людмила Тупіцька говорить, що у мікрорайоні останнім часом назбиралось багато проблем, а вирішувати немає кому і немає за що.

Владислав Голуб на зустріч з мешканцями "Дахнівки"— Нам треба зробити дорожнє покриття хоча б на центральній вулиці Сержанта Волкова, ремонт каналізаційних мереж, прочистити дренажний канал,- перерахувала пані Людмила.

В подальших планах — розробити проект з ремонту каналізаційних мереж, провести експертизу, а потім відшукати фінансування.

— Згідно рішення Уряду, фінансування об’єктів комунальної власності не може здійснюватися за рахунок державного бюджету, тому тут будемо шукати інші шляхи вирішення проблеми,- зауважив Владислав Голуб під час зустрічі із дахнівчанами.

Нагадаємо, минулого року у школі №29, яка знаходиться у цьому ж мікрорайоні, за цільові державні кошти, залучені Владиславом Голубом на соціально-економічний розвиток, проведено капітальний ремонт санвузлів, закуплено комп’ютери, ноутбуки, мультимедійний комплекс, облаштовано освітлення.

Вгору