У Черкасах зафіксували близько 100 проривів під час гідравлічних випробувань

23 липня 2018, 17:19

У Черкасах зафіксували близько 100 проривів під час гідравлічних випробувань

Відповідно до графіку проведення робіт на теплових мережах у літній період ВП "Черкаська ТЕЦ" ПАТ "Черкаське хімволокно" проведено випробування першого етапу. З 30 липня заплановано розпочати другий етап гідравлічних випробувань (мікрорайон «Митниця», район вулиці Новопречистенської, споживачі котельні по вул. Різдвяна, 35).

Як повідомили у департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, за результатам випробувань виявлено 29 пошкоджень на магістральних теплових мережах Черкаської ТЕЦ, з них усунено 23 пошкодження.

Тоді як на мережах «Черкаситеплокомуненерго», яке згідно з графіком перевіряє теплові трубопроводи від котелень середнього та низького тиску, зафіксовано 70 поривів, з яких 45 – ліквідовано.

В. о. директора департаменту ЖКК Сергій Танюк розповів, що до роботи в зимовий період підготовлено близько 60 % теплових мереж, у тому числі – повністю мережі від котелень по вул. Дашкевича, 62, Сумгаїтській, 13, Є. Кухарця, 10, 12, Хрещатик, 84, Дахнівській, 32, Онопрієнка, 8, Смілянській, 144, Надпільній, 330/5, Гвардійській, 34 та на 50 % мереж котельні по вул. Надпільній, 220.

– Гідравлічні випробування допомагають виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж та запобігти появі пошкоджень під час опалювального сезону, – наголосив Сергій Олександрович.

За інформацією Черкаської міської ради.

Вгору