На розкопках Трипільського поселення на Черкащині побував лорд з Британії (фото)

15 липня 2019, 19:02

На розкопках Трипільського поселення на Черкащині побував лорд з Британії (фото)

У Державному історико-культурному заповіднику “Трипільська культура” (с. Легедзине Тальнівського району Черкащини) вчергове побували високі закордонні гості, пише "Козацький край". 

І хоча такі візити тут – не новина, але цього разу в музеї заповідника і на розкопках трипільського поселення Тальянки гостювали фахівці своєї справи, здатні принести реальну користь в діяльності заповідника. Зокрема, був серед гостей і британець Бертран Кост, який вже 17-й рік сприяє проведенню розкопок.

На розкопках Трипільського поселення на Черкащині побував лорд з Британії (фото)

Директор заповідника “Трипільська культура” Владислав Чабанюк “напіввідкрив завісу” над тим, хто був цього разу, перепостивши на своїй сторінці у Facebook фото Миколи Кулика з відповідним підписом до них: “Якщо вам цікаво, хто сьогодні ліз по трипільській драбині на другий поверх трипільського житла – я скажу… Англійський лорд Бертран Кост, аташе з питань культури та освіти посольства Грузії в Україні Зураб Топурія та сам голова Європейського інвестиційного банку! Це, до речі, той банк (ЄІБ), який разом з Європейським банком реконструкцій і розвитку (ЄБРР), підтримує всі українські починання і без якого Україна не була б такою, якою є зараз…

І ще сьогодні британський лорд знайшов, розчищаючи ввірену йому ділянку розкопу, те, що ніколи ще не знаходили навіть професійні археологи…”

Що саме знайшов лорд – наразі не уточнюється, але у заповіднику пообіцяли невдовзі оприлюднити детальнішу інформацію.

Читайте також:   Археологи на Черкащині знайшли трипільський посуд, якому майже 6 тисяч років.

 

Коментарі

Осип Скорик сказав:

Дай їм бог здоровʼя.

Вгору