На підвищення тиску не викликати: черкаські медики розповіли, коли не варто дзвонити на “103”

08 червня 2019, 17:02

Є дуже чіткі причини, чому потрібно викликати «швидку», і коли вона повинна виїжджати. Про які саме причини йдеться, розповіли в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зокрема, там зазначають, що не варто викликати карету "швидкої" при підвищенні температури до 40◦С та пр підвищеному тиску.

"Екстрена допомога виїжджає на ускладнені гіпертонічні кризи, з неускладненими ми маємо звертатись до сімейного лікаря", - зазначають у  відомстві.

Є дуже чіткі причини, чому потрібно викликати «швидку», і коли вона повинна виїжджати.

 

 

Поділитись

Коментарі

Глеб сказав:

Ох..ли уроды

мотя сказав:

Г…ны !! семейный врач лавочку закрывает в пятницу , ждать инсульта до понедельника ?? стрелять вас некому , падлы хреформированые !!

Ольга сказав:

Дякувати Супрун за “прогресивне реформаторство”! Мені запропонували звернутися до сімейного лікаря. А він же по хатах не ходить (я навіть підписку під тиском дала, що згодна, що лікар додому не приходитиме). Кажу, що мені погано, не дійду до полїк-ки, а у швидкій сказали, щоб я взяла таксі…От так ставити при владі іноземців. Вони до нас – із СВОЇМ уставом.

Лариса сказав:

Температура від 38 до 40 може підвищитись протягом години ,особливо у дітей, а швидка не дуже спішить.А тиск -це по-перше часто проблема самотніх людей похилого віку, а по- других ,наслідки можуть бути незворотні. Ця злочинна реформа залишила людей без меддопомоги і без надії. У нас не вистачає лікарів та іншого медперсоналу , взагалі ніяких, не говорячи вже про тих ,хто відповідає цьому званню.

Вгору