На Хрещення Господнє в Черкаській області будуть підготовлені 59 йордані

18 січня 2018, 11:32

Під час оперативної наради присвяченої підготовці до святкування Хрещення Господня, яка відбулась 17 січня в Управлінні ДСНС України у Черкаській області, начальник управління Віктор Гвоздь зазначив: «Для свята в регіоні визначені 59 офіційні місця, - він також підкреслив, - співробітники управління та пожежно-рятувальних частин в регіонах, починаючи з ранку 18 січня, будуть переведені на посилене патрулювання місць масового перебування людей на водних об'єктах. У визначених згідно рішення комісій Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцях, також будуть розгорнуті спеціальні аварійно-рятувальні пости».

Загалом, за словами Віктора Гвоздя, під час свята у заходах спрямованих на забезпечення безпеки громадян, які прийдуть на водойми будуть задіяні 179 рятувальників та 25 одиниць техніки. Вперше у активній взаємодії із рятувальниками коло йорданей від місцевих органів влади будуть чергувати і 80 волонтерів та добровольців. Крім співробітників ДСНС та добровольців коло водойм будуть чергувати і 80 рятувальників обласної комунальної рятувальної служби, також будуть залучені 6 одиниць техніки. Для обігріву населення буде встановлено 8 наметів.

В обласному центрі очистити себе від гріхів та зануритися в студену освячену воду можна буде можна буде у чотирьох місцях:

  1. пляж «Митницький» (перехрестя вул. С.Смірнова - вул. Г.Дніпра);
  2. пляж «Рів‘єра» - буде встановлено намет;
  3. пляж «Річковий порт» (вул. Козацька, район Фітнес-клубу «Спорт - лайф»);
  4. Берег в районі спортивно-розважального комплексу «Бочка»

Також намети будуть встановлені:

Місто Сміла, центральний став.

Місто Умань, Осташівський став.

Чигирин, центральний став.

Чигиринський район, село Головківка.

За попередніми даними, в ополонки на території області планують зануриться близько 25 тисяч осіб.

Управляння ДСНС рекомендує усім хто планує при здійсненні святкових обрядів зануритися у холодну воду дотримуватися нескладних правил:

  • перед зануренням в ополонку розігріти тіло;
  • краще занурюватися по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку;
  • аби уникнути загального переохолодження організму, час перебування в ополонці обмежити 1 хвилиною, а пірнати не більше трьох разів.За повідомленням УДСНС України в Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору