Черкащанин вдома облаштував лабораторію з виготовлення психотропної речовини

18 січня 2018, 11:43

Черкаською місцевою прокуратурою спільно з СВ Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито лабораторію з виготовлення психотропної речовини безпосередньо в квартирі підозрюваного.

 Досудовим розслідуванням встановлено, що 28-річний гр. Ч. переслідуючи корисливий мотив, усвідомлюючи наслідки своїх незаконних дій, незаконно виготовив, а в подальшому зберігав за місцем свого проживання у власній квартирі психотропну речовину з метою збуту.

В подальшому, під час проведення обшуку працівниками Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області спільно з працівниками УПН ГУНП в Черкаській області у приміщенні квартири гр. Ч. в кишені куртки останнього виявлено поліетиленовий пакет зі згортком фольги, всередині якого знаходилась порошкоподібна речовина білого кольору, що згідно висновку експертизи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів містить в своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – «амфетамін», маса  вказаної речовини відноситься до великих розмірів психотропних речовин, що знаходяться у незаконному обігу та свідчить про наявність умислу на подальший збут.

Таким чином, гр. Ч. підозрюється у незаконному виготовленні та зберіганні психотропної речовини у великих розмірах з метою збуту, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

На даний час зловмиснику оголошено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У разі доведеності вини зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Коментарі

Вгору