На Черкащині завершився навчальний тур для представників ОТГ з інших областей

27 жовтня 2019, 23:15

На території Черкаської області відбувся study-тур на тему «Кращі практики з питань місцевих фінансів» для представників ОТГ Львівської та Луганської областей. Експертний супровід надававрадник з питань місцевих фінансів Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Микола Гулько.

Він ознайомив представників громад Львівщини та Луганщини із станом та перспективами децентралізації в Черкаській області та з фінансовим показниками громад за підсумками виконання місцевих бюджетів за 2018 рік.

Заступник директора департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко надав вичерпну інформацію щодо різноманітних джерел залучення додаткових коштів на розвиток ОТГ на прикладі Черкащини.

Під час поїздок до Кам’янської, Білозірської та Набутівської ОТГ  учасники study-туру були ознайомлені з досягненнями громад, їх методами управління місцевими фінансами, шляхами залучення додаткових ресурсів, інструментами ефективного управління комунальним майном.

Також відвідали цікаві об’єкти громад: Тясминський каньйон в Кам’янській ОТГ, соціально-культурну сферу та амбулаторію Білозірської ОТГ, амбулаторію та соціально-культурну сферу, зокрема, авторську школу ім. Захаренко (с. Сахнівка) Набутівської ОТГ.

Наприкінці заходу представникам громад Львівської та Луганської областей дуже сподобалась Черкащина і вони запрошували відвідати їх регіони для обміну досвідом в частині фінансового менеджменту ОТГ. 

За інформацією Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору