Черкаська служба у справах дітей ініціювала нову форму роботи

27 жовтня 2019, 21:38

Перший такий захід - День відкритих дверей - цього тижня відбувся у черкаській  школі № 32. Головною метою є привернення уваги  державних, громадських організацій та небайдужих громадян до проблем комунікації дітей між собою та дорослими, а також їх інтеграції у сучасному суспільстві.

Завдяки Людмилі Проценко (ГО «Життя без бар'єрів») соціальні педагоги міста взяли участь у семінарі на тему: «Профілактика професійного та емоціонального вигорання».

Благодійний дитячий фонд «Подаруй дитині світ» (Світлана Федорова) для 25 дітей школи організував психолого-розвиваючу гру «Говори. Співай. Танцюй». Тоді як засновниця Івент-агенства «Касьянова-Івент» Ольга Касьянова спільно з тренером з  брейк-дансу Андрію Коваленку та викладач з вокалу Олені Гармаш допомогли дітям вільно висловлювати свої думки і життєву позицію.

Цікавим було і спілкування інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Черкаській області Вікторії Семенюк та Ігоря Панюка з учнями чотирьох класів початкової школи, які розглянули 10 правил безпеки та систематизували набуті знання.

Фахівці Черкаського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (директор Людмила Савранська)  провели для учнів 9 –го класу урок попередження та профілактика вживання наркотичних засобів, алкогольних напоїв,  паління тютюнових виробів.

Несподіванкою для учнів стало те, що для них в ролі вчителя виступив учень СШ№17, член громадської організації «Платформа громадських діалогів» Іван Колумбієць, який доніс до своїх однолітків тему про ораторське мистецтво та його користь для молоді. Урок перетворився на діалог і бажаючі учні виступили у вигляді ораторів.

Не залишився осторонь і позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР (керівник Світлана  Ільченко). У цей день в школі відбулася презентація роботи гуртків центру. На виставці були представлені дитячі роботи з напрямків: кераміка, м'яка іграшка, квілінг, паперопластика, валяння вовни, образотворче мистецтво, моделювання та конструювання одягу. Керівники гуртків охоче розповідали про свої напрямки роботи та запрошували малюків до своїх клубів.

Протягом всього дня в школі працював консультпункт служби у справах дітей. Працівники служби охоче спілкувалися із батьками з питань усиновлення дитини одним із подружжя, порядку виїзду дитини за кордон за відсутності одного з батьків, відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов'язків та інші.

- Дякуємо директору школи Ірині Овчаренко та адміністрації департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  за гостинність та можливість реалізувати такий захід у  школі та всім представникам державних та громадських організацій, які відгукнутися провести даний захід для наших дітей міста,  – підсумовуючи проведений захід, відзначила начальник відділу захисту прав дитини служби у справах дітей Людмила Івангородська.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору